Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 23 zł 0 zł do 23 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Mleczka do twarzy

W naszej codziennej pielęgnacji nie może zabraknąć wieczornego demakijażu. Dzięki niemu skóra może odetchnąć i zregenerować się. Do demakijażu polecane są najczęściej mleczka do twarzy, ponieważ mają mocne działanie nawilżające i łagodzące.

Codzienny demakijaż jest niezwykle ważny. Nie warto czekać z nim do momentu położenia się do łóżka. Najlepiej wykonać go tuż po powrocie z pracy lub uczelni. Dzięki temu skóra ma czas na regenerację, a nałożony po tym zabiegu krem skuteczniej wchłania się w najgłębsze warstwy skóry.

Mleczka do twarzy możemy używać także rano przed nałożeniem kremu. Oczyści ono twarz z kurzu i potu, pozostawiając skórę nawilżoną i gotową na całodzienny makijaż.

Kosmetyki do twarzy zawsze powinniśmy wybierać uwzględniając kondycję naszej cery. W ofercie znajdziesz mleczka do twarzy nawilżające, które w swoim składnie posiadają skuteczne składniki oczyszczające, wygładzające i głęboko nawilżające skórę. Kobiety o skórze dojrzałej powinny wybrać mleczka do twarzy z witaminami. Dzięki specjalnym składnikom poprawiają one sprężystość i elastyczność skóry pozostawiając ją nawilżoną przez wiele godzin.

W ofercie Kontigo znajdziesz wyjątkowe mleczka do twarzy, które skutecznie oczyszczają cerę, nawilżają i wygładzają ją. Warto wybrać jeden z produktów marek Peggy Sage, Clarena, Sylveco, Vianek, Ziaja czy Lirene, by móc cieszyć się piękną i zdrową cerą na co dzień.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie