Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Filtruj :
 1. Ziaja (2)
 2. Lirene (2)
 3. Vianek (1)
 4. Missha (1)
 5. Dermika (1)
 6. Mixa (1)
 7. Sylveco (1)
Show Less Show More
 1. Zaczerwienienia (2)
 2. Zmarszczki (1)
 3. Rozszerzone pory (1)
 4. Brak elastyczności (1)
 5. Odwodnienie (1)
Show Less Show More
 1. Normalna (5)
 2. Wrażliwa (4)
 3. Naczynkowa (3)
 4. Sucha (3)
 5. Tłusta (2)
 6. Mieszana (2)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 80 zł 0 zł do 80 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Mleczka do twarzy

W naszej codziennej pielęgnacji nie może zabraknąć wieczornego demakijażu. Dzięki niemu skóra może odetchnąć i zregenerować się. Do demakijażu polecane są najczęściej mleczka do twarzy, ponieważ mają mocne działanie nawilżające i łagodzące.

Codzienny demakijaż jest niezwykle ważny. Nie warto czekać z nim do momentu położenia się do łóżka. Najlepiej wykonać go tuż po powrocie z pracy lub uczelni. Dzięki temu skóra ma czas na regenerację, a nałożony po tym zabiegu krem skuteczniej wchłania się w najgłębsze warstwy skóry.

Mleczka do twarzy możemy używać także rano przed nałożeniem kremu. Oczyści ono twarz z kurzu i potu, pozostawiając skórę nawilżoną i gotową na całodzienny makijaż.

Kosmetyki do twarzy zawsze powinniśmy wybierać uwzględniając kondycję naszej cery. W ofercie znajdziesz mleczka do twarzy nawilżające, które w swoim składnie posiadają skuteczne składniki oczyszczające, wygładzające i głęboko nawilżające skórę. Kobiety o skórze dojrzałej powinny wybrać mleczka do twarzy z witaminami. Dzięki specjalnym składnikom poprawiają one sprężystość i elastyczność skóry pozostawiając ją nawilżoną przez wiele godzin.

W ofercie Kontigo znajdziesz wyjątkowe mleczka do twarzy, które skutecznie oczyszczają cerę, nawilżają i wygładzają ją. Warto wybrać jeden z produktów marek Peggy Sage, Clarena, Sylveco, Vianek, Ziaja czy Lirene, by móc cieszyć się piękną i zdrową cerą na co dzień.

więcej> mniej<