Kontigo.pl - Odkryj świat wyjątkowych kosmetyków...
Zamknij

Najnowsze wpisy

 1. Znajdź idealną paletę cieni dla siebie.. lub na prezent!

  Znajdź idealną paletę cieni dla siebie.. lub na prezent!

 2. Zestawy świąteczne, które znajdziesz tylko w Kontigo!

  Zestawy świąteczne, które znajdziesz tylko w Kontigo!

  Zestawy świąteczne to typ prezentu, który zawsze się sprawdzi. To świetna opcja by osoba obdarowywana mogła wypróbować kosmetyki danej marki lub.. uzupełnić zapasy swoich ulubionych produktów! W Kontigo mamy zestawy Twoich ulubionych marek, których nie znajdziesz nigdzie indziej! Uwaga, szybko się wyprzedają.. i wcale się temu nie dziwimy! W zestawach bowiem znajdziesz prawdziwe bestsellery dostępne tylko u nas!

 3. Nasze pomysły na prezent!

  Nasze pomysły na prezent!

  Do świąt zostały już tylko dwa tygodnie! To ostatni moment by Święty Mikołaj przygotował wszystkie pozostałe prezenty! Nie masz jeszcze pomysłu? Przygotowaliśmy kilka propozycji dla Ciebie, może coś Cię zainspiruje!

 4. Pomysły na prezent.. dla niego!

  Pomysły na prezent.. dla niego!

  Szukasz prezentu dla brata, taty, chłopaka? Proszę bardzo, mamy dla Ciebie kilka pielęgnacyjnych i wcale nie takich oczywistych propozycji!

 5. Co kupić na promocji 2+2 w Kontigo?

  Co kupić na promocji 2+2 w Kontigo?

  Też tak masz? Nadchodzi Twoja ulubiona, wyczekana promocja ale nie wiesz co kupić? To świetna okazja by przetestować nowe produkty ale też zrobić zapas swoich sprawdzonych ulubieńców czy przygotować prezenty pod choinkę! Przedstawiamy Wam kilka produktów, na które warto zwrócić uwagę!

 6. Zadbaj o dłonie zimą – poznaj nasze ulubione kremy do rąk!

  Zadbaj o dłonie zimą – poznaj nasze ulubione kremy do rąk!

  Hu hu ha, nasza zima zła! Kartka w kalendarzu pokazuje nam, że nadszedł już Grudzień a wraz z nim – Zima! Ale czemu ona taka zła? Pierwsze przymrozki, spadające płatki śniegu to widok za oknem, na który wszyscy czekamy ale co za tym idzie? Zmarznięte dłonie i sucha skóra wymagająca nawilżenia na JUŻ!