Kontigo.pl - Odkryj świat wyjątkowych kosmetyków...
Zamknij

  

Kontigo, czyli z Tobą!

 

 
Centrum świata Kontigo jest Kobieta.

Wszystko kręci się wokół niej. To ONA jest najważniejsza i to właśnie z myślą O NIEJ
i DLA NIEJ stworzony został koncept. Kontigo wywodzi się od hiszpańskiego
i portugalskiego słowa contigo, które oznacza: „z Tobą!”. Kontigo stanowi nazwę konceptu, a jednocześnie w jednym słowie oddaje najważniejsze przesłanie marki.

 

 

 

 

 

Kontigo to sklepy kosmetyczne z wyjątkową obsługą
oraz asortymentem dostępnym w przystępnej cenie dla każdej Kobiety, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty kosmetyczne do makijażu, pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, zapachy i akcesoria, aby zapewnić polskim kobietom dokładnie to, czego potrzebują dla podkreślenia swojej urody.

Kontigo zapewnia swoim Gościom niezrównaną obsługę o indywidualnym charakterze, sklep internetowy oraz aplikację mobilną umożliwiające wygodne zakupy online, uporządkowane strefy do testowania produktów z naturalnym oświetleniem oraz usługę makijażu. Mając na uwadze trudności w dopasowaniu produktów odpowiednich do indywidualnych potrzeb kobiet, nasz wyspecjalizowany personel oferuje pomoc w dobraniu idealnych produktów oraz edukację w zakresie metod ich aplikacji.

 

 

Kontigo tworzy miejsce o magicznej atmosferze, w którym konsumentka poczuje, że jest najważniejsza i wyjątkowa, a wszystkie codzienne problemy znikną za drzwiami sklepu. We wszelkich podejmowanych działaniach Kontigo stara się być najlepszym przyjacielem każdej kobiety, który potrafi jej wysłuchać i odpowiednio o nią zadbać. Jest pomocny i ciepły, a zarazem ekscytujący i uwodzicielski. Emanuje kolorami, podkreśla naturalność, jest lekki, czysty, a przede wszystkim kobiecy.