Kontigo.pl - Odkryj świat wyjątkowych kosmetyków...
Zamknij

Formy płatności

Jedna z najszybszych oraz najbardziej bezpiecznych form dokonywania płatności. Wybierając płatność systemem PayU, pieniądze są od razu księgowane na naszym koncie, dzięki temu czym prędzej zaczniemy działać z realizacją zamówienia.

Wybierz metodę PayU i bank, z którego chcesz opłacić zamówienie. Możesz opłacić zamówienie również metodą BLIK.

 


Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności PayU. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL.

Karty płatnicze obsługiwane przez PayU to: VISA, MASTERCARD.

 

Żeby opłacić zamówienie kartą, prosimy o wybór metody płatności PayU i opcji Masterpass/Visa Checkout.

 


Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie.

Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwą kwotę w terminie 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji.

 

DANE DO PRZELEWU:

51 1090 1362 0000 0001 3364 7222

Kontigo Sp. z o.o.

ul. Wiśniowa 11

62-052 Komorniki

Prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu. 

 


Forma płatności dla Klientów, którzy chcą opłacić zakup przy odbiorze przesyłki od Kuriera DPD lub w Paczkomacie InPost.