Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 50 zł 0 zł do 50 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki i produkty do depilacji

Każda kobieta marzy o pięknej i gładkiej skórze bez podrażnień. Depilacja stała się obowiązkowym rytuałem nowoczesnych kobiet. Zamiast jednak korzystać z drogich usług kosmetyczki, warto zadbać o to samodzielnie w domowym zaciszu. W ofercie znajdziemy wiele kosmetyków do depilacji. Warto wybrać te, których użytkowanie będzie dla nas najwygodniejsze.

Depilacja z użyciem maszynki do golenia jest najczęściej stosowaną metodą. Jest prosta, szybka i bezbolesna. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, aby taką depilację wykonać poprawnie. W ofercie znajdziemy maszynki do golenia różnego typu. Do najpopularniejszych należą jednorazowe maszynki Gillette z dwoma lub trzema ostrzami. Jeśli nasza skóra jest zbyt wrażliwa, warto spróbować kremów do depilacji. Krem jest najbezpieczniejszą metodą depilacji, dlatego z powodzeniem może być stosowany także do skóry pach, rąk i okolic bikini. Kremy do depilacji zawierają dodatkowo drogocenne olejki, które pięknie nawilżają skórę po goleniu. Niezwykle skuteczną formą depilacji jest używanie plastrów. W ofercie znajdziemy plastry do depilacji różnej wielkości, które możemy bezpiecznie używać na różnych fragmentach ciała. Są one niezwykle precyzyjne i szczególnie polecane do depilacji twarzy. Wiele kobiet kocha tę metodę, ponieważ włos usuwany jest razem z cebulką, dzięki czemu odrastające włoski będą słabsze i cieńsze.

W sklepie Kontigo znajdziesz maszynki do golenia, plastry oraz kremy do depilacji najlepszych marek, takich jak Veet, Gillette, Eveline i Joanna. Dzięki nim Twoja skóra będzie gładka i nawilżona każdego dnia.

więcej> mniej<