Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 225 zł 0 zł do 225 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Świeże zapachy damskie

Kobiety każdego dnia chcą czuć się naprawdę wyjątkowo. Chcemy być zauważone i doceniane przez innych. Pomaga nam w tym dobrze wykonany makijaż i odpowiednio dobrana stylizacja. Kluczem do sukcesu może jednak okazać się nasz zapach.

Niejeden raz przechodziliśmy obok jakiejś osoby i pomyślałyśmy - jaki piękny zapach! To, co nas przyciąga to najczęściej świeże zapachy damskie. Dzięki nim możemy poczuć się naprawdę orzeźwiająco. Na co dzień warto nosić w torebce dezodoranty perfumowane, aby w każdej chwili móc czuć się świeżo i pewnie.

W domu najlepiej postawić na wody toaletowe oraz wody perfumowane. Ich zapach jest bardziej skoncentrowany i utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas. Warto pamiętać o ich użyciu każdego ranka. Świetnie sprawdzą się także podczas wyjątkowych wyjść i długich imprezowych nocy.

Kobiety, które kochają świeże zapachy powinny skorzystać z oferty Kontigo i wybrać swój ulubiony zapach spośród marek Mexx, Burberry oraz Calvin Klein, które sprawią, że piękny zapach na skórze utrzyma się przez długi czas.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie