Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 8 zł 0 zł do 8 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Gumy i żele do włosów

Wyjątkowo niesforne kosmyki są trudne w stylizacji. Utrzymanie ich w oczekiwanym ładzie to często misja na kilkanaście minut. Jak pomóc sobie w codziennej stylizacji, aby skrócić poświęcany na nią czas, a jednocześnie skutecznie okiełznać włosy i przestać martwić się o swoje uczesanie? Zastosuj kosmetyki do zadań specjalnych. Żele i gumy do włosów zdecydowanie do nich należą. Na czym polega ich działanie?

Guma modelująca do włosów

Guma do włosów to kosmetyk o lepkiej i plastycznej konsystencji. Jest bardzo gęsta, a stosowanie jej wymaga odrobiny wprawy. Gdy już jednak opanujesz sztukę nakładania gumy do włosów, nie zechcesz już z niej rezygnować. Odrobina gumy do układania włosów i Twoja fryzura osiąga oczekiwaną strukturę. Guma do włosów może być matująca lub nabłyszczająca. Wszystko zależy od Twoich preferencji, a efekt utrwalenia pozostaje taki sam.

Żel do stylizacji włosów

Żel do włosów może występować w formie lepkiej galaretki dostępnej w tubce bądź słoiczku. Wówczas aplikujesz go na włosy palcami, nakładając odpowiednią ilość na dłonie i rozprowadzając na kosmykach lub wcierając w całą powierzchnię, a następnie modelując. Albo jako żel do włosów w sprayu. Mocny żel do włosów to przede wszystkim usztywnienie fryzury. Świetnie sprawdza się do wymodelowania i utrwalenia pojedynczych kosmyków lub modelowania i unoszenia krótkich włosów. Żel jest kosmetykiem szybkoschnącym i mogącym mieć działanie wręcz utwardzające fryzurę. Dlatego nie przesadzaj z jego ilością. Wszystko zależne jest od efektu, który chcesz osiągnąć. Żel możesz stosować tak na suche, jak na mokre włosy.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie