Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 15 zł 0 zł do 15 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Pianki do włosów

Cienkie, oklapnięte włosy, których ułożenie i utrzymanie w pożądanej stylizacji graniczy z cudem? Tak, to zapewne problem niejednej z nas. Suszenie włosów od dołu i stosowanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji nie przynosi takich efektów, jakich byśmy oczekiwały. A jednak marzy nam się „obfita” fryzura i „burza włosów” na głowie… jak to osiągnąć?

Dzięki piankom do włosów!

Stylizacja włosów jest zabiegiem, na który nie ma uniwersalnej recepty. Każde włosy są inne i mogą mieć swoje humory. Nawet, jeżeli dbamy o nasze włosy najlepiej, jak to możliwe, one wciąż mogą nie mieć ochoty na układanie tak, jakbyśmy sobie tego życzyły. Istnieją skuteczne sposoby na poprawienie wyglądu fryzury. Wystarczą odpowiednie produkty do stylizacji.

Utrwalające pianki do włosów są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Mają za zadanie przede wszystkim zwiększyć objętość włosów i ułatwić ich modelowanie, przy jednoczesnym utrwalaniu fryzury. Pianki do włosów zwiększające objętość nie obciążają włosów, dzięki czemu zachowują one swoją sprężystość. Z całą pewnością, z dużym uznaniem spotkają się pianki do włosów kręconych. Dzięki nim fryzura nie tylko zyska na objętości i wyrazistości, ale loki lub fale będą idealnie gładkie i sprawią wrażenie, jakbyś właśnie przed chwilą opuściła salon fryzjerski.

Jak stosować piankę do włosów? Wiele zależy od Twoich preferencji oraz produktu, który wybierzesz. Pianka do włosów może być bowiem stosowana zarówno na mokro, jak też na sucho. Jej jednorazowa ilość zależy od długości Twoich włosów. Pamiętaj, aby nie przesadzić. Najlepiej, jeśli zapoznasz się ze wskazówkami producenta, które znajdziesz na etykiecie produktu. Następnie „wgniataj” piankę w całą długość włosów, jednak nie wcieraj jej u nasady. Po rozczesaniu całości szerokim grzebieniem, możesz przejść do dalszej stylizacji.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie