Filtruj :
  1. Joanna (2)
  2. Sessio (2)
  3. You-niverse (1)
  4. Holika Holika (1)
  5. KYO (1)
  6. Braziker (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
  1. (3)
Cena:
0 zł 49 zł 0 zł do 49 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kremy, balsamy, pasty do włosów

Mówiąc fryzura lub stylizacja włosów, bardzo często myślimy o włosach damskich. Panie z reguły nie mają oporów ani obaw przed codziennym stosowaniem lakieru do włosów czy żelu. Co zatem z męskimi fryzurami? W końcu nienaganna fryzura o mężczyzny, świadczy zdecydowanie na jego korzyść!

Jakie kosmetyki dedykowane są nie tylko paniom, ale również panom? Na pewno takie, które nie pozostawiają po sobie śladów, a jednocześnie utrzymują włosy w pożądanym położeniu. Lekkie, a jednocześnie skuteczne. Do takich kosmetyków z całą pewnością należy pasta do włosów, balsam do włosów czy krem modelujący do włosów.

Krem do włosów świetnie sprawdzi się do okiełznania niesfornych kosmyków. Usztywni i wygładzi włosy, nie pozostawiając przy tym efektu skorupki. Szczególne zastosowanie znajdzie przy włosach falowanych lub kręconych, które pozostaną wymodelowane, a jednocześnie nie utracą swojej naturalnej sprężystości.

Do włosów krótkich lub średniej długości, idealna będzie pasta do włosów. Nie stosuj jej jednak, jeżeli Twoje włosy są cienkie i słabe. Pasta do włosów pomaga w modelowaniu fryzury, ale nie jest kosmetykiem silnie utrwalającym fryzurę. Idealna do luźnej, ale estetycznej stylizacji.

Fantazjowanie z fryzurami nie jest domeną wyłącznie kobiet o długich włosach. Krótkie, zarówno męskie, jak i damskie, również zasługują na odrobinę luksusu i troskliwe wymodelowanie.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie