Filtruj :
  1. Taft (5)
  2. Batiste (3)
  3. Joanna (1)
  4. Wellaflex (1)
  5. Holika Holika (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 65 zł 0 zł do 65 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Lakiery do włosów

Długie, krótkie, kręcone czy proste, każde włosy, jeśli nie na co dzień to przynajmniej okazjonalnie, potrzebują odpowiedniego utrwalenia. Niektóre z nas stosują lakier do włosów na co dzień, aby fryzura była dokładnie taka, jakiej oczekujemy. Inne z nas stawiają na artystyczny nieład, jednak bywają okoliczności, gdy sytuacja wymaga od nich sięgnięcia po utrwalenie włosów. Jeszcze inne z nas zmagają się z odrastającymi kosmykami lub niesfornymi włosami, które można opanować wyłącznie, gdy zastosowany zostanie profesjonalny lakier do włosów „extra strong”.

Lakiery do włosów

Niezależnie jednak od tego, czy lakieru do włosów używasz okazjonalnie czy na co dzień, w Twojej łazience nie może go zabraknąć.

Zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz kosmetyki utrwalające do włosów na każdą okazję i odpowiadające Twoim włosom. Lakier do włosów w sprayu jest rozwiązaniem szybkim, skutecznym i wygodnym w użyciu.

Dla wykończenia fryzury i podkreślenia efektu świeżości i lekkości, zastosuj lakier do włosów nabłyszczający. Poza utrwaleniem, doda on blasku Twoim włosom.

Jeżeli wybierasz się na imprezę sylwestrową, bal lub inne, wystawne przyjęcie, możesz urozmaicić uczesanie stosując lakier do włosów z brokatem. Odrobina szaleństwa dla kurażu!

Dla utrwalenia loków i podkreślenia ich sprężystości, wybierz lakier do włosów kręconych. Jego lekka i zarazem mocna formuła sprawi, że Twoje włosy zachowają pożądaną formę przez wiele godzin.

Profesjonalne lakiery do włosów dedykowane są zwłaszcza tym z nas, których włosy wymagają wiele cierpliwości i odpowiednich zabiegów, aby pozostały w kształcie, jaki im nadałyśmy. Mocny lakier do włosów sprawdzi się również doskonale na okoliczności, gdy fryzura narażona jest na zmierzwienie, np. podczas przyjęcia weselnego, gdy stajesz się królową parkietu.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie