Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 65 zł 0 zł do 65 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki do stylizacji włosów

Stylizacja włosów to podstawowy element naszej codziennej toalety. Niektóre z nas myją włosy każdego ranka, aby zawsze wyglądały świeżo i zdrowo. Inne myją je kilka razy w tygodniu, aby je odżywić i oczyścić. Niezależnie od częstotliwości mycia włosów, każdego ranka musimy je stylizować. Odpowiednie kosmetyki do stylizacji włosów zapewnią nam pożądany efekt w bardzo krótkim czasie.

 

Produkty do stylizacji włosów w sklepie Kontigo.com.pl

Podstawą w stylizacji włosów jest ich odpowiednie suszenie. Gdy uzyskamy podczas suszenia zadowalający nas kształt fryzury, musimy ją utrwalić. Do tego posłużą nam kosmetyki do stylizacji włosów. Możemy wybierać spośród lakierów do włosów, pianek czy gum do włosów. To, czego w danym dniu użyjemy zależy w dużej mierze od tego, jak wygląda nasza fryzura oraz od tego, co będziemy w ciągu dnia robić. Lakiery do włosów dostępne są w różnych rodzajach, a także wielkościach. Nie ma więc problemu, aby lakier do włosów nosić zawsze przy sobie w torebce.  Warto pamiętać, że lakier rozprowadzamy z dużej odległości, ponieważ jeśli zrobimy to z bliska, włosy będą posklejane. Pianki do włosów także są skuteczne. Styliści radzą, aby nakładać je na włosy grzebieniem, dzięki czemu kosmetyk dotrze dokładnie do każdego włosa. Kluczową różnicą między lakierem a pianką do włosów jest to, że piankę stosujemy na włosy mokre. Możemy ją nałożyć na suche, ale tylko wtedy, kiedy chcemy unieść włosy u nasady. Konieczne jest także jednoczesne suszenie w czasie nakładania pianki na suche włosy.

Do najpopularniejszych marek wśród kosmetyków do stylizacji włosów należą Taft, Wellaflex, Joanna oraz L'oreal Paris. Wszystkie ich produkty dostępne są w ofercie Kontigo w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

więcej> mniej<

Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie