Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 68 zł 0 zł do 68 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Szampony do włosów

Wybór kosmetyków do pielęgnacji włosów powinien być dokładnie przemyślany podobnie, jak w przypadku wyboru kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Nie zawsze kosmetyk, którego używa Twoja przyjaciółka, okaże się dla Ciebie równie dobry. Szampon do włosów nie jest produktem uniwersalnym. Inne składniki ma bowiem szampon do włosów przetłuszczających się, a inne szampon do włosów farbowanych. Nie pomijaj tych istotnych różnic podczas wyboru kosmetyków dla siebie.

Jaki jest najlepszy szampon do włosów?

Najlepszy szampon to taki, który w pełni odpowiada aktualnym potrzebom Twoich włosów. Nie zawsze będą one takie same. Włosy mają swoje wymagania podobnie, jak skóra. Dzisiaj mogą być w doskonałej kondycji, świetnie się układać i być pełne blasku, ale jutro może się ona pogorszyć, Twoje włosy będą wymagały nawilżenia i niezbędny będzie Ci szampon do włosów suchych w zastępstwie za szampon do włosów blond. Na kondycję włosów mają wpływ bardzo zróżnicowane czynniki. Twoja dieta, otoczenie, pogoda, czy stan Twojego zdrowia. Stres, przemęczenie i mała ilość snu, na pewno nie pomagają włosom w zachowaniu świetnej formy.

Zanim wybierzesz odpowiedni kosmetyk zdiagnozuj i określ aktualny stan swoich włosów i ich potrzeby. W Kontigo z pewnością znajdziesz kosmetyk najlepszy dla Twoich włosów. Znajdziesz u nas m.in.:

szampon do włosów wypadających

szampon do włosów puszących się

szampon do włosów cienkich

szampon do włosów tłustych

szampon do włosów bez SLS

szampon do włosów bez soli

szampon do włosów bez parabenów

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie