Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 17 zł 0 zł do 17 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Suche szampony do włosów

Pielęgnacja włosów jest równie ważna, jak pielęgnacja skóry, dłoni, paznokci czy stóp. Stosowanie odpowiednich szamponów do włosów, masek odżywiających i odżywek ułatwiających rozczesywanie, to nieodłączny element dbania o dobrą kondycję włosów. Jednak, Twoje zasoby łazienkowych kosmetyków, powinny zawierać jeden ważny kosmetyk, który może uratować awaryjną sytuację, gdy na Twojej głowie panuje absolutny nieład, a Tobie brakuje czasu lub nie masz możliwości, na umycie włosów i ułożenie fryzury. Tym kosmetykiem jest suchy szampon do włosów. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, powinnaś to jak najszybciej nadrobić.

Czym cechują się suche szampony do włosów?

Mycie włosów przy użyciu wody jest podstawową czynnością, której nie należy pomijać, ani o niej zapominać. Stosowanie właściwych kosmetyków sprawia, że Twoje włosy są zdrowe i mocne. Nie wypadają, nie łamią się i nie rozdwajają. Świeżo umyte włosy łatwiej też wymodelować, choćby na ciepło, przy użyciu okrągłej szczotki do włosów i suszarki. Bywają jednak sytuacje spontaniczne, gdy musisz natychmiast doprowadzić swoją fryzurę do wyjściowej formy, ale do wyjścia zostały Ci całe 4 minuty. O ile wybierasz się w plener i jest to zima, to ratunkiem będzie czapka. Ale co, gdy na zewnątrz jest piękna pogoda, w czapce wyglądać będziesz przynajmniej dziwnie albo gdy miejscem docelowym jest ciepłe pomieszczenie, gdzie czapka jest zdecydowanie niewskazana?

Suchy szampon do włosów może uratować sytuację. Jego działanie polega na „wchłonięciu” nadmiaru sebum z powierzchni włosów, dzięki czemu sprawiają wrażenie odświeżonych. Dodatkowo, suchy szampon ułatwi Ci ułożenie nienagannej fryzury i przywróci włosom wyjściową kondycję.

Żeby suchy szampon miał szansę w pełni wykazać swoje właściwości pamiętaj, aby wybrać produkt pasujący do Twojego koloru włosów. W Kontigo znajdziesz suche szampony do włosów ciemnych i jasnych kolorach, ale również transparentne, pasujące do każdego odcienia.

Sposób użycia suchego szamponu do włosów jest banalnie prosty. Wystarczy, że pochylisz głowę, zaaplikujesz kosmetyk od nasady i dokładnie rozczeszesz włosy. Voilà i gotowe.

Pamiętaj, że suchy szampon jest ratunkiem w podbramkowej sytuacji i nie zwalnia Cię z konieczności klasycznej pielęgnacji włosów.

więcej> mniej<