Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
  1. (3)
  2. Nowość (1)
Cena:
0 zł 135 zł 0 zł do 135 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Jedwab, serum i olejki do włosów

Regularne stosowanie odżywek do włosów jest dobrym i bardzo potrzebnym nawykiem. Nie zawsze jednak, odżywki do włosów, nawet te najlepiej dobrane, będą wystarczające. Jeśli włosy są wyjątkowo niesforne lub mocno osłabione, musisz zadziałać bardziej stanowczo. Wówczas, dobry olejek do włosów lub serum odbudowujące, to podstawa.

Najlepsze olejki do włósów

Na co dzień, oprócz odżywki, stosuj jedwab do włosów. Znacznie wygładza on ich strukturę, nadaje lekkości, ułatwia rozczesywanie i późniejsze modelowanie. Stosując go regularnie, z pewnością zauważysz przełom.

Jednak, gdy Twoje włosy potrzebują czegoś naprawdę mocnego, aby wróciła im dobra kondycja, zaaplikuj im porządną dawkę witamin i minerałów, zawartą w serum odbudowującym do włosów. Tak, jak serum do twarzy, tak serum do włosów potrafi zdziałać cuda już po pierwszym użyciu. Dla włosów bardzo suchych, odpowiednie będzie serum nawilżające.

Włosów nie należy pomijać w codziennej pielęgnacji. Są one narażone na wpływ czynników zewnętrznych nie mniej, niż skóra twarzy czy dłonie. Dlatego, żeby zapewnić im kompleksowe odżywienie i nawilżenie, poza regularnym stosowaniem odżywki zadbaj również o to, aby raz na jakiś czas zastosować np. olejek arganowy do włosów, a przynajmniej raz w tygodniu wzmacniające serum do włosów.

W codziennej pielęgnacji, do pary z odżywką, sięgnij po naturalny jedwab do włosów. Dostępny jest w formie płynnej oraz jako jedwab do włosów w sprayu. Dbaj o swoje włosy z taką samą intensywnością, jak dbasz o ciało, a z całą pewnością docenią to i odwdzięczą się doskonałym ładem na co dzień.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie