Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 105 zł 0 zł do 105 zł
  1. Nowość (2)
Pokaż:
Sortuj wg:

Odżywki do włosów

Zapewne wiesz, że stosowanie samego szamponu do włosów nawet, jeżeli jest produktem typu 2w1, nie zawsze wystarcza do zachowania ich w świetnej kondycji. Wbrew pozorom, utrzymanie blasku włosów i zapobieganie ich rozdwajaniu się czy wypadaniu, nie jest łatwym zadaniem. Ale nie jest też zadaniem niewykonalnym. Wystarczy, że odpowiednio dobierzesz stosowane kosmetyki, uzależniając swój wybór od aktualnej kondycji i potrzeb Twoich włosów.

Odżywka do włosów jest kosmetykiem porównywalnym do kremu, który aplikujesz na skórę swojej twarzy. Różni się oczywiście właściwościami, ale podobnie, jak w przypadku kremu, powinna zostać dobrana tak, aby zapewnić Twoim włosom jak najlepsze odżywienie i nawilżenie.

Odżywka do pielęgnacji włosów – jak ją wybrać?

Producenci kosmetyków nie oszczędzają na wprowadzanych na rynek nowościach! Asortyment kosmetyków do pielęgnacji włosów jest niemal tak szeroki, jak zakres produktów do pielęgnacji skóry. Ma to swoje dobre strony. Jeżeli należysz do osób niecierpliwych i czekanie, aż odżywka do włosów wchłonie się dokładnie w ich strukturę, nie musisz całkowicie rezygnować z jej stosowania! Alternatywą dla Ciebie będzie odżywka do włosów bez spłukiwania. Występują one w różnych formach, choć najbardziej popularna jest odżywka do włosów w sprayu.

Jednak poza formą aplikacji, przede wszystkim zwróć uwagę na przeznaczenie kosmetyku. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, upewnij się, której odżywki Twoje włosy potrzebują najbardziej. W asortymencie Kontigo znajdują się m.in.:

przynajmniej jedna z nich, powinna na stałe zagościć w Twojej łazience, jako uzupełnienie pielęgnacji włosów.

więcej> mniej<