Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
  1. (1)
Cena:
0 zł 48 zł 0 zł do 48 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki termoochronne do włosów

Codzienne układanie włosów wymaga do Ciebie niekiedy używania różnych akcesoriów, aby ład na głowie został utrzymany. Suszarka, loków czy prostownica to urządzenia, które w znacznym stopniu ułatwiają osiągnięcie pożądanego uczesania. Ale to także czynniki, która mogą powodować, że włosy będą suche i łamliwe, z rozdwojonymi końcówkami nawet, mimo stosowanych odżywek.

Na szczęście nie musisz z nich rezygnować. Wystarczy, że odpowiednio zadbasz o ochronę włosów i zabezpieczysz je przed działaniem temperatury, stosując kosmetyki termoochronne do włosów. Stosowanie ich jest niezbędnym etapem, gdy na co dzień lub często, modelujesz włosy na ciepło. Wystarczy, jeśli po umyciu, zaaplikujesz odpowiedni produkt jeszcze przed rozpoczęciem czesania. Ponieważ są one dostępne w różnych formach i występują zarówno, jako kosmetyki do prostowania włosów w sprayu, jak też kremy, odżywki i maski do włosów, z całą pewnością znajdziesz taki, który będzie Ci odpowiadał najbardziej.

Ich specjalnie opracowana formuła powoduje, że struktura włosa jest chroniona podczas, gdy Ty poddajesz je zabiegom fryzjerskim lub modelowaniu na ciepło. Termoochronne kosmetyki do włosów zawierają składniki, które dodatkowo ułatwiają rozczesywanie, i sprawiają, że włosy gładkie i lśniące. Zawartość witamin i minerałów odżywia i nawilża włosy od cebulek, przez całą długość, aż po końcówki. Unikaj jednak kosmetyków zawierających alkohol, ponieważ przez jego obecność, efekt może być odwrotny od zamierzonego i włosy, zamiast gładkości i blasku, staną się suche i puszące się.

Prostowanie, suszenie, kręcenie włosów przy pomocy lokówki, nie będą już zagrożeniem nawet dla cienkich i łamliwych włosów.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie