Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 150 zł 0 zł do 150 zł
  1. Nowość (16)
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki do pielęgnacji włosów

Każda kobieta marzy o pięknych i zdrowych włosach. Aby osiągnąć taki efekt, niezbędna jest ich systematyczna pielęgnacja. Kosmetyki do pielęgnacji włosów powinnyśmy wybierać zgodnie z ich rodzajem - w zależności od tego, czy nasze włosy są suche, puszące się czy farbowane, wybierzemy inne produkty.  Jak powinna wyglądać dobra pielęgnacja naszych włosów?

Zawsze zaczynamy od umycia włosów i skóry głowy. Niezbędny jest odpowiedni szampon do włosów. W zależności od tego, jaka jest kondycja naszych włosów, możemy wybrać szampony do włosów zniszczonych, suchych, rozdwajających, przetłuszczających się lub łamliwych. Kolejnym krokiem pielęgnacji włosów jest ich odżywianie. W ofercie znajdziemy odżywki do włosów o różnym przeznaczeniu. Warto postawić sobie trzy podstawowe pytania: 1/ w jakiej kondycji są nasze włosy? 2/ jaki efekt chcemy osiągnąć? 3/ ile czasu chcemy poświęcić na odżywianie włosów? Gdy odpowiemy sobie na te trzy pytania, wybór odżywki będzie niezwykle prosty. Aby cała pielęgnacja była jeszcze bardziej skuteczna, warto skorzystać z zestawów kosmetyków do pielęgnacji włosów, czyli szamponu i odżywki z tej samej linii.

Ciekawą propozycją wśród kosmetyków do pielęgnacji kosmyków są olejki do włosów. Kiedyś były one jedynie składnikami odżywek i masek, obecnie stanowią oddzielne produkty. Stosowanie naturalnych olejków wzmocni włosy od wewnątrz, zapewni ich zdrowy wygląd i blask. Włosy będą odżywione i nawilżone aż po same końce. Olejek warto wcierać na całej długości włosów, jak i w skórę głowy, co  dodatkowo będzie przyjemnym masażem.

W sklepie Kontigo dostępna jest szeroka gama produktów do pielęgnacji włosów. Polecamy szczególnie marki Gliss Kur, Dove, Tołpa oraz Clarena. Wzmocnią one włosy i nadadzą im piękny blask.

więcej> mniej<