Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 5 zł 0 zł do 5 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Szampony koloryzujące do włosów

Farbowanie włosów jest czynnością dość powszechną zwłaszcza wśród tych z nas, które zrezygnowały z naturalnego koloru i postawiły na zupełnie odmienny odcień. Czasami jednak, nie zależy Ci na całkowitej zmianie koloru włosów, a jedynie na nadaniu głębi aktualnemu odcieniowi. Jak to zrobić bez użycia farby?

Pomoże Ci w tym koloryzujący szampon do włosów. Szampony koloryzujące są kosmetykami szerokiego zastosowania. Ich działanie jest zbliżone do działania zmywalnych farb z tą różnicą, że nie wnikają tak głęboko w strukturę włosa, a samej barwy nie zmieniają tak diametralnie, jak farba.

Szampon koloryzujący do włosów możesz stosować regularnie, pomiędzy stosowaniem klasycznego szamponu do mycia włosów. Jeżeli farbujesz włosy, pomoże Ci on w dłuższym utrzymaniu koloru oraz zminimalizuje widoczne odrosty. Jeżeli na głowie zaobserwowałaś pierwsze siwe włosy, szampon do włosów koloryzujący przywróci Ci jednolity kolor na całej ich powierzchni. Dla podkreślenia lub nadania intensywności swojej naturalnej barwie włosów, również zastosuj szampon koloryzujący. Aplikacja raz w miesiącu wystarczy, aby Twoje włosy zachowały blask i głębię koloru.

Jak widzisz, jest wiele sytuacji, w których przyda Ci się szampon koloryzujący do włosów. Palette jest jedną z wiodących marek, produkujących kosmetyki do koloryzacji włosów, jednak w naszej ofercie znajdzie również innych producentów, którzy mogą przypaść Ci do gustu.

Pamiętaj, aby barwę szamponu wybierać adekwatnie do barwy Twoich włosów. Jeżeli masz wątpliwości, zapoznaj się z opisem produktu.

więcej> mniej<