Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 12 zł 0 zł do 12 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Zmywalne farby do włosów

Koloryzacja włosów to dla wielu kobiet ważny element dbania o dobry wygląd. Jedne z nas lubią kolory stonowane i poruszają się w bezpiecznych odcieniach brązu, czerni lub blondu. Inne z kolei lubią eksperymentować i szampański blond sprzed dwóch miesięcy wolą zamienić na głęboki kasztan. Są wśród nas też te lubią ekstrawagancję i odrobinę szaleństwa. Z dotychczasowego, jasnego odcienia, rezygnując na rzecz ognistej czerwieni lub urozmaicają look kolorowymi pasemkami.

Farbt zmywalne do włosów

Co jednak zrobić w sytuacji, gdy bardzo chcemy zmienić nasz dotychczasowy kolor na taki, którego jeszcze nie próbowałyśmy, ale mamy obawy przed efektem finalnym? W końcu, kolor włosów jest ważny i powinien być odpowiednio dobrany zarówno do naszej karnacji, koloru oczu czy kształtu twarzy.

Rynek kosmetyczny wyszedł naprzeciw oczekiwań tym z nas, które nie mają pewności co do podejmowanej decyzji lub po prostu lubią częste zmiany. Oferta szamponów zmywalnych daje nam niemal nieograniczone możliwości w tym zakresie i możemy mieć pewność, że jeśli efekt nie będzie zadowalający, to szybko wrócimy do poprzedniego koloru.

Zmywalne farby do włosów to doskonała alternatywa dla trwałej koloryzacji. Nie musisz się już dniami lub tygodniami zastanawiać, czy wybrany przez Ciebie kolor to nie przesada? Czy będzie Ci w nim do twarzy albo czy zbyt szybko Ci się nie znudzi? Farba zmywalna do włosów daje efekt koloryzacji zbliżony, do efektu, jaki daje farba trwała. Jednak ta subtelna i istotna zarazem różnica między nimi polega na tym, że zmywalna farba do włosów daje kolor powierzchowny, nie wnika w głąb struktury włosa i znika z każdym kolejnym myciem.

Zatem? Do dzieła. Wypróbuj kolor, którego do tej pory nie miałaś i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie