Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 34 zł 0 zł do 34 zł
  1. Promocja (2)
Pokaż:
Sortuj wg:

Kolorowe, trwałe farby do włosów

Kolorowe farby do włosów mogą stanowić ciekawy element przełamywania rutyny. Jednak służą nie tylko do urozmaicania fryzury, ale także do nadawania włosom blasku i oszałamiającego wyglądu. Stosując farby do włosów ukryjesz siwe włosy, podkreślisz swój naturalny kolor nadając mu głębi lub zmienisz go zupełnie, bo np. lepiej czujesz się w ognistej czerwieni, niż w naturalnym, jasnym blondzie. Ich efekt może utrzymywać się nawet przez kilka miesięcy.

Najlepsze farby do włosów renomowanych marek

Pamiętaj jednak, że aby nie niszczyć włosów koloryzacją, musisz wybierać odpowiednie kosmetyki. Postaw na farby do włosów bez amoniaku. Ich działanie będzie niezmiennie trwałe, ale nie zniszczą struktury włosa. Szczególnie łagodne powinny być farby do włosów blond. Jasne włosy są naturalnie cieńsze od włosów ciemnych, dlatego warto zwrócić uwagę na kosmetyki, które im aplikujesz.

Farby do włosów Loreal są jednymi z tych, które zapewniają włosom pielęgnację, nie wysuszają, a ich działanie jest trwałe. Farby do włosów innych producentów również mogą spełnić Twoje oczekiwania. Profesjonalne farby do włosów dostępne w Kontigo, to pewność wysokiej jakości kosmetyków. Są skuteczne i zarazem bezpieczne.

więcej> mniej<