Filtruj :
  1. Orientana (5)
  2. Sattva (4)
  3. Color Spray (3)
  4. K! (2)
  5. John Frieda (1)
  6. Cameleo (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 38 zł 0 zł do 38 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Profesjonalne kosmetyki do koloryzacji włosów

Kobiety na całym świecie marzą o pięknym i intensywnym kolorze włosów. Mamy to szczęście, że jeśli nasz kolor nas nie satysfakcjonuje, w szybki i łatwy sposób możemy to zmienić. Co więcej, nie musimy umawiać się na skomplikowane farbowanie u stylisty - wystarczą szybkie zakupy w Kontigo, abyśmy decydowały o zmianach już dziś.

Najczęściej kobiety korzystają z trwałych i zmywalnych farb do włosów oraz szamponów koloryzujących. Te ostatnie świetnie sprawdzą się jako pierwsza koloryzacja lub testowanie nowego koloru. Szampony koloryzujące szybciej się zmywają – zależy to w głównej mierze od producenta oraz struktury naszych włosów. Co ważne, nie są one dla nich szkodliwe. To świetny sposób na eksperymentowanie ze swoim wyglądem lub idealne rozwiązanie na szalone lato. Do koloryzacji włosów najczęściej używa się jednak farby. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, możemy wybrać farbę zmywalną lub trwałą. Farba zmywalna wypłukuje się z włosów, podobnie jak szampony koloryzujące, jednak jej trwałość na włosach jest dłuższa.

Jeśli myślimy o zmianie koloru na stałe, bez zastanowienia warto wybrać trwałą farbę do włosów. Dokładnie pokryje ona siwe włosy, a jej kolor nie będzie słabł. Jeśli wybieramy kolor farby po raz pierwszy, warto wziąć o jeden ton jaśniejszy od tego, jaki chcemy uzyskać. Jaśniejsze odcienie łatwo jest przyciemnić, niestety odwrotnie ta zasada nie działa. Warto pamiętać także o intensywniejszej pielęgnacji włosów, szczególnie o nawilżaniu. Składniki zawarte w trwałych farbach do włosów mogą je wysuszać.

Do farbowania włosów najlepiej wybrać marki sprawdzone przez wiele kobiet. Do najczęściej wybieranych w Kontigo należą Garnier, dzięki swoim drogocennym olejkom, L'Oreal Paris, Palette oraz Joanna. Warto znaleźć swój kolor właśnie wśród nich.

więcej> mniej<

Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie