Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 220 zł 0 zł do 220 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Toniki kosmetyczne do twarzy

Codzienna pielęgnacja twarzy wymaga stosowania właściwie dobranych kosmetyków. Wśród podstawowych, niewątpliwie powinien znaleźć się tonik do twarzy. Dzięki formule dostosowanej do poszczególnych typów skóry, toniki do twarzy są doskonałym i kompleksowym sposobem na oczyszczenie twarzy oraz przygotowanie jej do dalszych zabiegów. W zależności od typu skóry, jak też jej indywidualnych potrzeb, tonik do twarzy może być zarówno matujący, jak nawilżający, micelarny, odżywczy czy oczyszczający. Przed wyborem najlepszego kosmetyku dla siebie, warto sprawdzić jakiego typu jest nasza cera.

Jak wybrać tonik do twarzy?

Toniki do twarzy podobnie, jak inne kosmetyki, należy dobierać w zależności od indywidualnego typu i potrzeb skóry twarzy. Inny kosmetyk powinien zostać zastosowany przy skórze typu suchego, inny przy skórze typu normalnego. Jeszcze innych kosmetyków użyjemy do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, a innych do tłustej lub naczynkowej. Znając potrzeby skóry swojej twarzy oraz własne preferencje, możemy samodzielnie wybrać kosmetyk, który będzie dla nas najlepszy. Opis działania i skład poszczególnych kosmetyków, dodatkowo ułatwi nam zadanie.

Kiedy używać toników do twarzy?

Jeżeli twoja skóra nie wymaga dogłębnego i częstego oczyszczania, mimo wszystko nie rezygnuj z toniku do twarzy. Po wstępnym oczyszczeniu skóry zastosuj tonik, który oczyści pory, odświeży skórę i przygotuje ją do dalszych zabiegów. Niezależnie od tego, czy kolejnym krokiem będzie nałożenie kremu do twarzy na noc czy nałożenie kremu na dzień bądź bazy pod makijaż, zastosuj tonik, który doskonale uzupełni zestaw niezbędnych, codziennych kosmetyków.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie