Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 155 zł 0 zł do 155 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Peelingi do twarzy

Podobnie, jak w pozostałych partiach ciała, na skórze twarzy, każdego dnia powstaje warstwa martwego naskórka, który należy usunąć. Służą temu peelingi do twarzy, stosowane przed nałożeniem kremu. Peeling do twarzy wygładza i odświeża skórę twarzy oraz stanowi wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Poprawia także koloryt skóry oraz usuwa zanieczyszczenia.

Peelingi do cery trądzikowej

Jeżeli masz problemy ze swoją cerą i szukasz sposobu na dogłębne oczyszczenie twarzy, niewątpliwie jeden z podstawowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy powinien stanowić peeling do cery trądzikowej. Skóra trądzikowa zwykle nie jest wynikiem złej higieny. Powodem występowania problemów trądzikowych na skórze twarzy jest nadmierna praca gruczołów łojowych przy jednocześnie zmniejszonym złuszczaniu się martwego naskórka, co potwierdzają badania dermatologiczne. Zdecydowanym ułatwieniem w utrzymaniu równowagi skóry twojej twarzy jest stosowanie właśnie peelingów oczyszczających do twarzy. Ich działanie nie tylko złuszcza martwy naskórek, ale wyraźnie zmniejsza ilość powstających krostek, grudek, nierówności i zaskórników.

Jak stosować peelingi do skóry trądzikowej?

Przy skórze trądzikowej bardzo ważna jest systematyczność w wykonywanych zabiegach pielęgnacyjnych. Pierwszym krokiem jest zwykle intensywne i częstsze stosowanie kosmetyku, mające przywrócić skórze równowagę. W późniejszym etapie, należy regularnie powtarzać kurację, aby utrzymać prawidłową kondycję skóry twarzy. Na każdym nabywanym przez nas kosmetyku, znajduje się instrukcja jego stosowania, co zdecydowanie ułatwia użytkowanie i rozwiewa wątpliwości.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie