Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 13 zł 0 zł do 13 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Chusteczki do demakijażu

Demakijaż jest jedną z podstawowych czynności, jakie powinny być wykonywane w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Pozwala to zachować jej zdrowy wygląd i utrzymywać skórę w dobrej kondycji. Ponadto, dbanie o codzienny demakijaż, niezależnie od okoliczności, przedłuża młodość i witalność naszej skóry oraz zapobiega zatykaniu się porów.

To jasna sprawa, że każdy ma swoje własne preferencje dotyczące stosowanych kosmetyków oraz ich formy. Nie każdemu odpowiadają buteleczki z płynem do demakijażu, do których dodatkowo niezbędne jest używanie płatków kosmetycznych. W takich sytuacjach alternatywnym rozwiązaniem stają się chusteczki do demakijażu. Posiadają porównywalne walory do tradycyjnych płynów i występują w wersjach dopasowanych do poszczególnych typów skóry.

Dodatkowe atuty chusteczek do demakijażu

Poza podstawowym zastosowaniem, jakim jest usunięcie kosmetyków koloryzujących ze skóry twarzy, chusteczki do demakijażu posiadają dodatkową, niepodważalną zaletę. Mianowicie – można zabrać je ze sobą wszędzie, a ich obecność w torebce niemal nie daje o sobie znać. Chusteczki do demakijażu doskonale sprawdzą się np. w podróży, kiedy musimy zminimalizować ilość pakowanych do walizki kosmetyków lub wtedy, gdy mamy potrzebę oczyszczenia skóry twarzy, ale nie posiadamy pod ręką używanego na co dzień płynu i płatków kosmetycznych. Ponadto, chusteczki to niezastąpiona pomoc, kiedy podczas wykonywania makijażu chcemy dokonać drobnych, choć precyzyjnych poprawek i konieczne jest np. skrócenie kreski na górnej powiece. Dzięki rozwiązaniu w postaci chusteczek do demakijażu, kosmetyk możemy mieć zawsze pod ręką.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie