Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Filtruj :
  1. Normalna (86)
  2. Sucha (72)
  3. Mieszana (72)
  4. Wrażliwa (62)
  5. Tłusta (53)
  6. Naczynkowa (26)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 220 zł 0 zł do 220 zł
  1. Nowość (19)
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki do mycia twarzy i demakijażu

Wskazane jest, aby wieczorną toaletę zaczynać od kosmetyków do mycia twarzy. Najczęściej kobiety, w zależności od wrażliwości cery, wybierają żele do mycia twarzy. W ofercie znajdziemy żele do mycia twarzy nawilżające, oczyszczające czy peelingujące. Powinny one delikatnie oczyszczać naszą cerę z makijażu oraz kurzu.  Aby zadbać o naszą skórę jeszcze lepiej, warto dwa razy w tygodniu wykonać jej peeling. Złuszczy on martwy naskórek i pozostawi skórę świeżą, i jędrną.

W zależności od rodzaju skóry możemy wybrać peeling do twarzy gruboziarnisty, drobnoziarnisty lub enzymatyczny. Kolejnym etapem jest uspokojenie skóry twarzy po zabiegach oczyszczających. Najlepiej przemyć twarz tonikiem odpowiednim dla naszej cery. Wśród toników do twarzy zajdziemy te o właściwościach odświeżających, łagodzących, zwężających pory, nawilżających lub matujących.

Z żeli do mycia twarzy polecamy sprawdzone dla każdej kobiety marki Lirene, Tołpa oraz Bielenda. W przypadku peelingów posiadamy bogatą ofertę firm Nivea i Ziaja, a spośród toników polecamy szczególnie marki Ziaja, Tołpa, Bielenda, Lirene oraz Nivea, dostępne dla każdego rodzaju cery. Wszystkie marki dostępne w sklepie Kontigo w atrakcyjnych cenach!

więcej> mniej<