Pokaż:
Sortuj wg:

Mini produkty kosmetyczne

Jeśli tu jesteś to znaczy, że podobnie jak my, uwielbiasz kosmetyki. Być może Twoja łazienka nie jest wypełniona kilkunastoma balsamami do ciała lub żelami pod prysznic, różniącymi się jedynie zapachem. Ale z całą pewnością znasz wartość dobrej jakości kosmetyków i wiesz, jak pomocne są one w codziennej pielęgnacji całego ciała.

Mini produkty kosmetyczne

Codziennej, czyli takiej, od której nie robimy sobie wakacji. Wakacje – właśnie. Wyjazd wakacyjny, służbowy, okolicznościowy – spakowanie walizki nie należy do najłatwiejszych czynności. Staje się tym trudniejsze, gdy spośród ulubionych kosmetyków, musimy wybrać absolutne minimum, a przecież dokładnie każdy jeden, jest nam niezbędny! W takiej sytuacji z nieocenioną pomocą przychodzą tzw. Mini kosmetyki.

Mini produkty kosmetyczne to nie tylko żele pod prysznic w kompaktowych opakowaniach. To także balsamy do ciała, kremy do rąk i stóp, pasty do zębów czy niezbędne do pielęgnacji twarzy płyny i toniki. Mini kosmetyki są tym, co uratuje Twój komfort w czasie wyjazdu oraz Twoją walizkę od przesadnego wypełnienia.

Mini produkty mają jednak wiele innych zalet. Mogą służyć nie tylko, jako podręczne niezbędniki kosmetyczne w czasie podróży. Zasięg asortymentu bowiem, jest teraz tak szeroki, że kosmetyki w wersji mini produkowane są już przez zdecydowaną większość marek. Co to oznacza dla Ciebie? Jeżeli nie jesteś przekonana, czy kosmetyk, którego zakup aktualnie rozważasz, spełni Twoje oczekiwania, możesz z powodzeniem wybrać jego miniaturową wersję. Dzięki temu przekonasz się, czy wybór był trafny. Pojemność mini kosmetyków pozwala na kilka, a nawet kilkanaście aplikacji. To wystarczająco, aby ocenić skuteczność wybranego żelu, szamponu do włosów lub balsamu do ciała.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie