Więcej opcji:
Cena:
0 zł 190 zł 0 zł do 190 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Maseczki ujędrniające i wygładzające

Nie jest tajemnicą, że z wiekiem skóra twarzy staje się mnie witalna, a naturalna produkcja kolagenu stopniowo zmniejsza swoją intensywność, aż zupełnie się zatrzyma. Skóra nie jest wówczas już tak elastyczna, a jej struktura zaczyna się zmieniać, przez co dochodzi do powstawania zagłębień, nierówności, zmarszczek. Chcąc zachować zdrowy i młody wygląd swojej twarzy, warto zatem zadbać o dostarczenie jej odpowiednich składników odżywczych. Jak zatem utrzymać jędrność i gładkość skóry twarzy? Nie ma nic prostszego. Nie potrzebujesz zabiegów ani częstych wizyt w salonach kosmetycznych. Wystarczy, że zaczniesz regularnie stosować wygładzające i ujędrniające maseczki do twarzy!

Jak działają wygładzające i ujędrniające maseczki do twarzy?

Zawarte w kosmetykach substancje m.in. takiej, jak kolagen czy kwas hialuronowy, mają za zadanie wnikać w głąb skóry przywracając jej młody wygląd. Jednocześnie poprawiają witalność i sprężystość skóry twarzy wpływając na wyrównanie i złagodzenie zmarszczek. Dodatkowe składniki odżywcze poprawiają koloryt i prawidłowe nawilżenie skóry, dzięki czemu przywrócona zostaje jej naturalna świetlistość i świeżość. Podstawą do prawidłowego wchłaniania maseczek ujędrniających do twarzy jest wcześniejsze przygotowanie skóry do zabiegu. Pamiętaj, aby przed nałożeniem maseczki wygładzającej, twarz dokładnie oczyścić. Nie powinny zostawać na niej resztki makijażu czy zanieczyszczeń, z jakimi twoja skóra miała styczność.

Jak dobrać maseczkę ujędrniającą i wygładzającą do twarzy?

Maseczki przeciwzmarszczkowe oraz te wygładzające i ujędrniające skórę, należy dobierać odpowiednio do wieku. Istnieje wiele rodzajów maseczek do twarzy, które odpowiednio dobrane, doskonale spełnią indywidualne potrzeby skóry każdej twarzy! Pamiętaj, aby przed zastosowaniem kosmetyku, zapoznać się z zaleceniami producenta, opisanymi na opakowaniu.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie