Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 122 zł 0 zł do 122 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Regenerujące i odżywcze maseczki na twarzy

Skóra twarzy zasługuje na szczególną pielęgnację, a jednocześnie wymaga dobrze dobranych kosmetyków. Jeśli chcesz zachować zdrowy wygląd oraz dobrą kondycję swojej twarzy, nie zapominaj o uzupełnianiu pielęgnacji twarzy poprzez stosowanie maseczek odżywczych. Mimo codziennej pielęgnacji, skóra twarzy potrzebuje niekiedy bardziej intensywnej regeneracji i odżywienia. Choć płyny, toniki do twarzy, peelingi i kremy doskonale spełniają swoją rolę, to jako uzupełnienie zabiegów świetnie sprawdzi się także maseczka regenerująca lub maseczka odżywcza do twarzy. Ich stosowanie działa nie tylko kojąco na nasze samopoczucie oraz kondycję cery, ale także wspiera prawidłowe ukrwienie skóry twarzy, zapewniając odpowiednie składniki odżywcze oraz stymulując odnowę komórkową.

Działanie odżywczych i regenerujących maseczek do twarzy

Dzięki właściwościom maseczek odżywczych do twarzy efekty zauważamy już po pierwszym zastosowaniu. Wnikające w głąb skóry składniki odżywcze powodują, że skóra twarzy staje się wyraźnie gładsza, rozświetlona i odświeżona. Regularne stosowanie regenerujących maseczek do twarzy znacznie poprawia koloryt skóry i przywraca jej witalność.

Jak stosować maseczki regenerujące i odżywcze?

Sposób zastosowania maseczki regenerującej lub maseczki odżywczej zwykle nie odbiega od standardowych metod stosowania maseczek na twarz. Zwykle metoda jest bardzo prosta – wystarczy delikatnie zwilżyć skórę twarzy, a następnie równomiernie rozprowadzić maseczkę, omijając okolice oczu oraz usta. W zależności od wybranej maseczki, czas pozostawienia jej na skórze może być różny i wahać się od 10 do 30 minut. Zawsze jednak należy przeczytać zalecenia stosowania, dostępne na opakowaniu i obowiązkowo się do nich stosować. A Ty? Masz już swoją ulubioną maseczkę odżywczą do twarzy?

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie