Więcej opcji:
Cena:
0 zł 129 zł 0 zł do 129 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Maseczki nawilżające i rozświetlające

Przesuszona skóra twarzy wymaga nie tylko odpowiednio dobranych kosmetyków, ale także intensywnego nawilżenia, którego nie zapewnia stosowanie wyłącznie kremów. Idealnym ratunkiem dla suchej cery są maseczki nawilżające do twarzy.

Kiedy stosować maseczki nawilżające do twarzy?

Ekspozycja na słońce, wizyty w solarium, klimatyzacja, suche powietrze lub naturalne predyspozycje, a nawet stosowanie niektórych leków mogą powodować, że skóra twarzy staje się wysuszona i potrzebuje szybkiej i skutecznej pomocy. Regularne stosowanie maseczek nawilżających i rozświetlających do twarzy, doskonale uzupełni pozostałe zabiegi, które stosujesz, aby poprawić kondycję swojej skóry. Odpowiednio dobrana maseczka może zdziałać prawdziwe cuda, a efekty zaczną być widoczne nawet po pierwszym użyciu.

Właściwości rozświetlających i nawilżających maseczek do twarzy

Jeśli szukasz sposobu na nawilżenie skóry twarzy, poprawę jej kolorytu, uzupełnienie ważnych dla skóry składników odżywczych, pozbycie się przebarwień oraz uzyskanie efektu odmłodzenia i odświeżenia, doskonałym wyborem będzie maseczka nawilżająca lub maseczka rozświetlająca do twarzy. Już po pierwszym zastosowaniu zauważysz, że twoja cera stała się gładsza, odżywiona i bardziej świeża. Stosowanie maseczek rozświetlających i maseczek nawilżających jest wyjątkowo łatwe. Zwykle nakładane są podobnie, jak krem do twarzy, po wcześniejszym przygotowaniu skóry twarzy poprzez zastosowanie toniku lub peelingu. Nie lubisz czekać, aż maska się wchłonie? Na rynku dostępne są także maseczki nawilżające do twarzy, które z powodzeniem możesz pozostawić na noc, a rano spłukać jedynie ich pozostałości.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie