Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 100 zł 0 zł do 100 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Maseczki do twarzy i pod oczy w płatach

Dbanie o kondycję skóry twarzy każdego dnia jest podstawą i należy o tym pamiętać. Doskonałe uzupełnienie podstawowych zabiegów stanowią dostępne na rynku kosmetycznym maseczki do twarzy oraz maseczki pod oczy. Maseczka często kojarzy się z koniecznością nałożenia na skórę kremowej, gęstej konsystencji, a następnie, po upływie odpowiedniego czasu, spłukiwanie jej lub zmywanie przy pomocy płatków kosmetycznych. Taka forma pielęgnacji nie każdemu odpowiada i nie każdy musi ją lubić lub mieć czas na jej zastosowanie. Producenci kosmetyków przychodzą na ratunek, oferując maseczki do twarzy i maseczki pod oczy w płatach. To niewątpliwie fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych maseczek!

Skuteczność maseczek w płatach

W zależności od rodzaju maseczki, czas jej utrzymywania na skórze będzie inny. Niemniej, skuteczność maseczek w płatkach nie różni się znacznie od maseczek tradycyjnych. Dzięki zastosowanym formułom, maseczki w płatkach zarówno te do twarzy, jak też te pod oczy, przyniosą pożądany efekt w krótkim czasie. Na rynku znajdziemy maseczki odpowiadające niemal każdej potrzebie. Dostępne są maseczki oczyszczające, maseczki nawilżające, maseczki kojące, maseczki relaksujące, odmładzające i cała lista pozostałych, dzięki którym możemy zapewnić skórze swojej twarzy dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje.

Jak stosować maseczki do twarzy i maseczki pod oczy w płatach?

Maseczki w płatach mają najczęściej zastosowanie jednorazowe. Sposób ich użytkowania jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wystarczy, że lekko zwilżysz skórę twarzy lub skórę pod oczami, a następnie umieścisz na niej maseczkę zgodnie z jej kształtem lub wskazanymi wycięciami na nos, oczy i usta. Jeśli masz wątpliwości, jak należy zastosować posiadaną przez ciebie maseczkę, na opakowaniu zawsze znajdziesz instrukcję aplikacji.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie