Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Filtruj :
 1. Missha (10)
 2. Holika Holika (5)
 3. PureHeal's (3)
 4. Pilaten (2)
 5. Perfecta (1)
 6. Cettua (1)
Show Less Show More
 1. Odwodnienie (3)
 2. Zmarszczki (2)
 3. Cienie i obrzęki (2)
 4. Brak elastyczności (2)
 5. Rozszerzone pory (1)
 6. Przebarwienia (1)
Show Less Show More
 1. Sucha (3)
 2. Naczynkowa (2)
 3. Tłusta (1)
 4. Wrażliwa (1)
 5. Mieszana (1)
 6. Normalna (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 196 zł 0 zł do 196 zł
 1. Nowość (1)
Pokaż:
Sortuj wg:

Maseczki do twarzy i pod oczy w płatach

Dbanie o kondycję skóry twarzy każdego dnia jest podstawą i należy o tym pamiętać. Doskonałe uzupełnienie podstawowych zabiegów stanowią dostępne na rynku kosmetycznym maseczki do twarzy oraz maseczki pod oczy. Maseczka często kojarzy się z koniecznością nałożenia na skórę kremowej, gęstej konsystencji, a następnie, po upływie odpowiedniego czasu, spłukiwanie jej lub zmywanie przy pomocy płatków kosmetycznych. Taka forma pielęgnacji nie każdemu odpowiada i nie każdy musi ją lubić lub mieć czas na jej zastosowanie. Producenci kosmetyków przychodzą na ratunek, oferując maseczki do twarzy i maseczki pod oczy w płatach. To niewątpliwie fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych maseczek!

Skuteczność maseczek w płatach

W zależności od rodzaju maseczki, czas jej utrzymywania na skórze będzie inny. Niemniej, skuteczność maseczek w płatkach nie różni się znacznie od maseczek tradycyjnych. Dzięki zastosowanym formułom, maseczki w płatkach zarówno te do twarzy, jak też te pod oczy, przyniosą pożądany efekt w krótkim czasie. Na rynku znajdziemy maseczki odpowiadające niemal każdej potrzebie. Dostępne są maseczki oczyszczające, maseczki nawilżające, maseczki kojące, maseczki relaksujące, odmładzające i cała lista pozostałych, dzięki którym możemy zapewnić skórze swojej twarzy dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje.

Jak stosować maseczki do twarzy i maseczki pod oczy w płatach?

Maseczki w płatach mają najczęściej zastosowanie jednorazowe. Sposób ich użytkowania jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wystarczy, że lekko zwilżysz skórę twarzy lub skórę pod oczami, a następnie umieścisz na niej maseczkę zgodnie z jej kształtem lub wskazanymi wycięciami na nos, oczy i usta. Jeśli masz wątpliwości, jak należy zastosować posiadaną przez ciebie maseczkę, na opakowaniu zawsze znajdziesz instrukcję aplikacji.

więcej> mniej<