Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 190 zł 0 zł do 190 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Maseczki do twarzy

Wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy na szczególną uwagę zasługują maski. Są one szybkim i stosunkowo tanim sposobem na natychmiastową poprawę naszej cery. Maseczki do twarzy zawierają skoncentrowane substancje, które mocno wnikają w głąb skóry i poprawiają jej kondycję. Warto stosować maseczki do twarzy regularnie. Dzięki temu nasza cera będzie się lepiej regenerować i działanie maseczki będzie trwalsze. Możemy wybrać maseczki do jednorazowego wykorzystania w małych fiolach oraz maseczki w tubkach do regularnego stosowania.

Maseczki do twarzy

Maseczki do twarzy dobieramy odpowiednio do rodzaju naszej cery i efektu, jaki chcemy dzięki nim osiągnąć. Do najpopularniejszych należą maseczki nawilżające, ujędrniające i maseczki pod oczy. Maseczki nawilżające są najbardziej uniwersalne. Nadają się do zastosowania przed wielkim wyjściem lub ważnym spotkaniem, na którym chcemy wyglądać i czuć się świeżo oraz pewnie siebie. Maseczki ujędrniające przeznaczone są zazwyczaj dla kobiet dojrzałych, które chcą w szybki sposób poprawić jędrność i sprężystość swojej cery. Maseczki pod oczy powinny być stosowane regularnie przez osoby z problemem podkrążonych powiek i sińców pod oczami. Dzięki maseczce twarz będzie świeża i wypoczęta, a wspomniane sińce znacznie zblakną.

W sklepie Kontigo znajdziemy maseczki najlepszych firm zajmujących siępielęgnacjątwarzy. Sąto między innymi marki: Ziaja, Lirene, Tołpa, Bielenda, AA, Perfecta, a także Missha czy Holika Holika.

 

więcej> mniej<

Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie