Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 200 zł 0 zł do 200 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kremy pod oczy

Codzienna pielęgnacja naszej twarzy jest niezwykle ważna. Szczególnie narażone na podrażnienia, widoczne pierwsze oznaki starzenia się i przemęczenia są okolice naszych oczu. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i dobór specjalistycznych kosmetyków. Kremy pod oczy powinny znaleźć się w każdej damskiej kosmetyczce.

Kremy pod oczy

W zależności od rodzaju naszej skóry możemy wybrać różne rodzaje kremów. Najczęściej kobiety wybierają rozjaśniające kremy pod oczy, dzięki czemu ich twarz nabiera delikatnego blasku. Niezastąpione mogą się okazać także kremy pod oczy na worki. Polecane są one przede wszystkim kobietom, które dużo pracują i naturalnie mają podkrążone oczy.

Skuteczne działanie mają także kremy pod oczy przeciwzmarszczkowe. W zależności od naszego wieku oraz kondycji skóry możemy wybrać kremy pod oczy na pierwsze zmarszczki lub bezpośrednio kremy pod oczy na zmarszczki. Produkty te różnią się intensywnością działania.

Okolice oczu są niezwykle wrażliwe i delikatne, dlatego wiele kobiet świadomie wybiera kremy pod oczy dla alergików. Mają one najbardziej naturalny skład i nie posiadają składników wywołujących alergie. Kremy pod oczy antyalergiczne sprawdzą się także na wszelkiego rodzaju podrażnienia wokół oczu.

Warto sięgać po kremy pod oczy sprawdzonych marek. W Kontigo znajdziesz specjalistyczne kremy takich marek, jak Embryolisse, Clarena, Dermika, Dr Irena Eris, Lirene, Sylveco oraz Vianek.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie