Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 250 zł 0 zł do 250 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kremy do twarzy

Codzienna pielęgnacja naszej skóry jest niezwykle ważna. Powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę na pielęgnację skóry twarzy, ponieważ to na niej najwcześniej widoczne są oznaki zmęczenia, stresu i wieku. Ważne, aby regularnie stosować odpowiednie kremy do twarzy, dzięki czemu nasza skóra będzie cały czas w dobrych rękach.

Kremy do twarzy

Wybierając naturalne kremy do twarzy warto zwrócić uwagę na rodzaj naszej skóry, ponieważ od jej kondycji będzie zależało główne działanie kremów. Uniwersalne zastosowanie mają kremy do twarzy na noc, dzięki którym skóra jest pięknie nawilżona i zregenerowana.

Należy zwrócić uwagę na wydzielanie sebum przez naszą skórę. Jeśli jego wydzielanie jest intensywne -warto kupić matujące kremy do twarzy. Jeśli jednak nasza cera jest przesuszona, najlepsze będą kremy do twarzy suchej. Często jednak nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić rodzaju naszej skóry. Wtedy najlepiej wybrać kremy do twarzy dla cery mieszanej.

Wiele kobiet boryka się z nieestetycznymi podrażnieniami i przebarwieniami na twarzy. Aby je skutecznie zniwelować polecane są kremy do twarzy na przebarwienia. Jeśli spod skóry widoczne są zaczerwienienia, najlepsze będą kremy do twarzy naczynkowej. Podrażnienia mogą być ponadto wynikiem stosowania złych kosmetyków. Warto wtedy spróbować kremy do twarzy dla alergików.

W okresie letnim szczególnie musimy zadbać o naszą cerę. Najlepsze będą wtedy kremy do twarzy z filtrem UV, które skutecznie będą chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

W ofercie Kontigo znajdziesz kremy do twarzy z filtrem, na noc oraz odpowiednie do cery suchej i mieszanej. Szczególnie polecamy kremy do twarzy L'Oreal Paris, które dobieramy zgodnie z naszym wiekiem. Polecamy także kremy do twarzy marek Bielenda, Clarena, Conny, Dermika, Tołpa, Soraya, czy Yoskine.

Wybierz markę, która spełni Twoje oczekiwania.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie