Kontigo.pl - Odkryj świat wyjątkowych kosmetyków...
Zamknij

 

Sentido to cztery niezwykłe linie profesjonalnych kosmetyków o zaawansowanych formułach,

bogatych w naturalne oleje i ekstrakty.

Śluz ślimaka, jaskółcze gniazdo, smocza krew i kamień księżycowy to wyjątkowe składniki o unikalnym działaniu,

dobrane specjalnie do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

SMOCZA KREW 

to seria oczyszczająca, wykorzystująca cenne właściwości drzewa występującego naturalnie w lasach deszczowych Ameryki Południowej. W linii tej znajdziesz: żel micelarny, krem do mycia twarzy, peeling oczyszczający oraz tonik.

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

to seria rozświetlająca, która czerpie z magii tego używanego od wieków skalenia. W jej skład wchodzą: serum do twarzy i pod oczy oraz kremy do twarzy na dzień i na noc.

ŚLUZ ŚLIMAKA

to seria nawilżająca, bazująca na składniku pozyskiwanym w sposób w pełni bezpieczny i przyjazny zwierzętom. Tworzą ją: esencja do twarzy, krem pod oczy, kremy do twarzy na dzień i na noc. 

JASKÓŁCZE GNIAZDO

to seria przeciwzmarszczkowa, której skuteczne działanie jest efektem składników zawartych w ślinie ptaków z rodziny jerzykowatych. Linia ta obejmuje: serum do twarzy, krem pod oczy, krem do twarzy na dzień.

 

Sentido to cztery, niezwykłe linie profesjonalnych kosmetyków wysokiej jakości, dobrane do indywidualnych potrzeb Twojej skóry. Każda z nich oparta jest na składniku o unikalnym zastosowaniu:

Smocza krew to seria oczyszczająca, wykorzystująca cenne właściwości drzewa występującego naturalnie w lasach deszczowych Ameryki Południowej. W linii tej znajdziesz: żel micelarny, krem do mycia twarzy, peeling oczyszczający oraz tonik.

Kamień księżycowy to seria rozświetlająca, która czerpie z magii tego używanego od wieków skalenia. W jej skład wchodzą: serum do twarzy i pod oczy oraz krem do twarzy na dzień i na noc.

Jaskółcze gniazdo to seria przeciwzmarszczkowa, której skuteczne działanie jest efektem składników zawartych w ślinie ptaków z rodziny jerzykowatych. Linia ta obejmuje: serum do twarzy, krem pod oczy, krem do twarzy na dzień i na noc.

Śluz ślimaka to seria nawilżająca, bazująca na składniku pozyskiwanym w sposób w pełni bezpieczny i przyjazny zwierzętom. Tworzą ją: esencja do twarzy, krem pod oczy, krem do twarzy na dzień i na noc.

Wszystkie kosmetyki marki Sentido wyróżniają się oryginalną formulacją, wysoką zawartością starannie skomponowanych składników pochodzenia naturalnego, a także pięknymi zapachami i minimalistycznym designem opakowań.

 

 

 

 

Jaskółcze gniazdo

Seria przeciwzmarszczkowa

ZOBACZ
Kamień księżycowy

Seria rozświetlająca

ZOBACZ
Smocza krew

Seria oczyszczająca

ZOBACZ
Śluz ślimaka

Seria nawilżająca

ZOBACZ