Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 18 zł 0 zł do 18 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Krem do rąk - emulsje do ciała - Neutrogena

Neutrogena, znana jest szerokiej publiczności, jako firma tworząca produkty o formule norweskiej. Jednak co to znaczy dla nas jako użytkowników? Z pewnością to, że marka oddaje do naszej dyspozycji kosmetyki pielęgnacyjne najwyższej jakości, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nikogo nie dziwi więc fakt, że musiały one zasilić szeregi kosmetycznej armii Kontigo.


Co wyróżnia kosmetyki Neutrogena?


Wyjątkowość produktów tej marki wynika w dużej mierze z faktu, iż szczególną wagę przywiązuje się tam do składu i użyteczności produktu. Jako, że za swoją misję producenci z Neutrogeny uznają pomoc nawet najbardziej wymagającej skórze, starają się oni wyselekcjonować takie formuły kosmetyczne, które staną się odpowiedzią na najbardziej kłopotliwe kwestie w codziennej pielęgnacji. Tworząc swoje produkty opierają się przede wszystkim o wiedzę z dziedziny dermatologii,
kosmetologii, a także skupiają się na obserwacjach i rozmowach z użytkownikami. Dużą inspiracją Neutrogeny jest także natura i wszelkie dobrodziejstwa, które od niej uzyskujemy. Połączenie tak wielu źródeł informacji pozwala na stworzenie unikalnych produktów.


Czy produkty Neutrogena nadają się do cer wrażliwych?


Kosmetyki tej marki są wymarzone dla osób, które zmagają się z częstymi podrażnieniami skóry czy też alergiami. Długoletnia współpraca kosmetologów i dermatologów zaowocowała stworzeniem produktów, które idealnie nadają się do pielęgnacji skóry wrażliwej. Właśnie dlatego serie kosmetyczne Neutrogena cieszą się uznaniem nie tylko klientów, ale także specjalistów od chorób skórnych, którzy chętnie zalecają właśnie te produkty.


Co znajdziesz w asortymencie?


Neutrogena posiada całą gamę preparatów zarówno do pielęgnacji ciała, jak i twarzy. Jedne z najbardziej popularnych kosmetyków to balsamy do ciała, które pielęgnują, nawilżają i regenerują skórę. Szczególnie polecane są na okres zimowy, kiedy to mróz, ujemne temperatury i opady śniegu sprawiają, że skóra staje się przesuszona, pojawiają się pęknięcia i bruzdy, które trudno jest usunąć. Balsam z maliną nordycką to świetnie rozwiązanie dla osób z wrażliwą skórą, ponieważ idealnie uelastycznia ją, nie pozostawiając przy tym podrażnień. Inne kultowe kosmetyki to kremy do rąk, które pielęgnują dłonie, dzięki czemu nawet w najtrudniejszych momentach mogą wyglądać one na zdrowe i zadbane. Dłonie często narażane są na działanie warunków atmosferycznych, detergentów i innych czynników destrukcyjnych, dlatego wybieranie produktów silnie odżywiających, regenerujących i nawilżających to must have każdego z nas.


Oprócz tego Neutrogena może pochwalić się całą gamą kosmetyków do pielęgnacji twarzy przeznaczonych do każdego typu cery. W swoim asortymencie posiadają produkty nawilżające, które mają utrzymywać nawodnienie i elastyczność skóry przez wiele godzin. Posiadają także kosmetyki przeznaczone do skóry skłonnej do podrażnień, które nie zawierają barwników czy substancji zapachowych, mogących być czynnikiem drażniącym dla cery. Zadbano także o osoby z problemami skórnymi,  takimi jak trądzik czy zaskórniki i stworzono serię produktów wspomagających walkę o piękną cerę.

Przyjdź do Kontigo i upoluj swoje perełki od Neutrogeny!

czytaj dalej schowaj