Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 200 zł 0 zł do 200 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Zestawy do makijażu twarzy

Różnorodność w kosmetyczce jest pożądana przez każdą z nas. W końcu makijaż wykonujemy zależnie od okoliczności. Inny makijaż wykonamy na co dzień, a inny na wystawną kolację. Jeszcze inny, kiedy wybieramy się na przyjęcie weselne lub bal karnawałowy. Jednak perspektywa kompletowania kilku lub kilkunastu różnych zestawów począwszy od podkładu, poprzez cienie do powiek, pudry, na konturówkach kończąc, nie maluje się tak kolorowo, jak wspomniane kosmetyki.

Zestawy do makijażu

Na szczęście, z rozwiązaniem problemu przychodzą producenci oferując zestawy kosmetyków do makijażu. Zadanie, które do Ciebie należy, ogranicza się do zdecydowania czemu ma służyć Twój podręczny zestaw? Czy ma to być zestaw do makijażu profesjonalnego, czy może potrzebujesz jedynie niezbędnika do podkreślenia ust? Wybierając kolor szminki, w zestawie dobrany będzie również kolor konturówki i błyszczyka. Wybierając kolor pudru rozświetlającego, możesz mieć pewność, że dołączony do zestawu korektor czy rozświetlacz, będą w tym samym odcieniu. Wybierając np. zestaw „smokey eye” nie musisz już zastanawiać się jakich pędzelków powinnaś użyć – będą one w komplecie.

Zestaw do makijażu jest poręczną alternatywą dla kompletowania rozmaitych kosmetyków kolorowych. Wygodny, szybki i pewny sposób, na posiadanie tego, co jest niezbędne do wykonania zjawiskowego make-up!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie