Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 30 zł 0 zł do 30 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Zmywacze do paznokci

Kobiety uwielbiają zadbane dłonie i pomalowane paznokcie. Warto jednak pamiętać, aby nasze paznokcie odrobinę odpoczęły po użyciu lakieru. Skuteczne okażą się specjalistyczne zmywacze do paznokci przeznaczone do różnego rodzaju lakierów.

Zmywacze do paznokci wybieramy pod kątem lakieru, jakiego użyłyśmy. W przypadku tradycyjnych lakierów wybieramy zwykłe zmywacze do paznokci. Mogą one w swoim składzie zawierać olejki i witaminy, dzięki którym nasze paznokcie będą zregenerowane i nawilżone. Przywróci im także naturalny, zdrowy blask.

Warto pamiętać, że zmywacz do paznokci z acetonem skutecznie poradzi sobie przy ściąganiu lakierów hybrydowych. Jeśli nie chcemy kupować specjalnego removera, taki zmywacz na pewno sprawdzi się w naszej kosmetyczce.

Wiele kobiet woli jednak zmywacze do paznokci bez acetonu. Różnią się one od zwykłych zmywaczy rodzajem użytego rozpuszczalnika. Zmywacze do paznokci bez acetonu mają delikatniejsze działanie i mniej podrażniają skórę. Polecane są one najczęściej kobietom o wrażliwej skórze.

Warto wybrać zmywacze do paznokci, które będą najbardziej pasować do używanych przez nas kosmetyków. Nie można zapomnieć o tym, aby były to zmywacze sprawdzonych marek dostępnych w Kontigo, takich jak Essence, Ferity, Donegal czy zmywacz do paznokci w chusteczce Cleanic. Produkty te zawierają składniki wzmacniające i nawilżające paznokcie, dzięki czemu wyglądają one zdrowo i pięknie.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie