Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 31 zł 0 zł do 31 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Utwardzacze do paznokci

Wiele z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu w niepomalowanych paznokciach. Dzięki lakierowi dłonie wydają się być bardziej zadbane i smuklejsze. Jak więc uzyskać trwały efekt, by utrzymanie lakieru na paznokciach nie było kłopotliwe i jak uniknąć nieestetycznych pęknięć?

Odpowiedzią na te pytania są lakiery nawierzchniowe oraz utwardzacze. To innowacyjne preparaty, dzięki którym lakier utrzyma się na paznokciach przez wiele dni. Codzienne malowanie paznokci odejdzie w zapomnienie, a my możemy nareszcie cieszyć się trwałym efektem.

Lakiery typu top coat stosujemy jako warstwę wierzchnią na paznokciu. Aby był on skuteczny, warto rozpocząć malowanie paznokci od nałożenia bazy. Będzie ona chronić naszą płytkę przed przebarwieniami i uszkodzeniami. Następnie malujemy najlepiej dwie warstwy lakierem kolorowym. Po jego wyschnięciu nakładamy top coat i czekamy do wyschnięcia. Nasze paznokcie są zabezpieczone, a lakier utrzyma się zdecydowanie dłużej niż zwykle. Dodatkowo top coat chroni lakier przed odpryskami.

Warto także zwrócić uwagę na utwardzacze do paznokci. Ich zadaniem jest wzmocnienie płytki paznokcia i chronienie jej przed łamaniem się i pęknięciami. Dzięki nim nasza płytka jest odporna na urazy oraz zadrapania. Dodatkowo, wygładzają one powierzchnię paznokcia, dzięki czemu nasze dłonie wyglądają smukło i zdrowo.

W ofercie Kontigo znajdziesz wiele rodzajów lakierów top coat oraz utwardzaczy do paznokci. Warto zdecydować się na sprawdzone marki, takie jak Maybelline New York, Revlon, Essence, Bourjois, Bell czy Rimmel. Wybierz preparat pasujący do Ciebie i ciesz się zdrowymi i pięknymi paznokciami przez wiele dni.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie