Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 180 zł 0 zł do 180 zł
  1. Nowość (6)
Pokaż:
Sortuj wg:

Lakiery do paznokci hybrydowe

Każda kobieta pragnie mieć piękne i zadbane dłonie. Większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez pomalowanych paznokci. Tradycyjne lakiery wymagają jednak stałych poprawek lub całkowitego malowania od nowa już po kilku dniach. Chcąc cieszyć się trwałym kolorem wybierz hybrydowy lakier do paznokci.

Lakiery hybrydowe cieszą się niezwykłą popularnością dzięki temu, że pozostają na paznokciach przynajmniej trzy tygodnie. Jeszcze do niedawna paznokcie hybrydowe można było wykonać jedynie w salonach kosmetycznych. Obecnie lakiery hybrydowe dostępne są także online!

Warto zwrócić szczególną uwagę na kolory lakierów hybrydowych. Są one niezwykle intensywne i wyraziste. Dodatkowo pięknie się błyszczą przez cały okres noszenia. Jeśli pragniemy uzyskać matowe wykończenie, wystarczy zakupić matowy top i cieszyć się wymarzonym efektem.

Aby wykonać manicure hybrydowy we własnym domu potrzebne są akcesoria, takie jak pilnik oraz polerka. Następnie niezbędna jest baza do paznokci, na którą nakładamy dwie warstwy kolorowego lakieru. Każdą warstwę lakieru hybrydowego na paznokciach musimy naświetlić specjalną lampą LED. Na koniec nakładamy Top, który także utwardzamy pod lampą oraz przemywamy całość Cleanerem. Na koniec wystarczy jedynie nawilżyć paznokcie odżywką.

W Kontigo znajdziesz lakiery hybrydowe do paznokci marki Pierre Rene Professional w wielu intensywnych kolorach, które są niezwykle trwałe. Dostępne są także preparaty do nabłyszczania oraz ściągania hybryd, jak również baza i top. Stwórz własny zestaw do robienia hybryd i ciesz się nim w domowym zaciszu.

więcej> mniej<