Filtruj :
  1. NeoNail (5)
  2. Golden Rose (5)
  3. Moov (4)
  4. Pierre Rene Professional (4)
  5. Paese (4)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 45 zł 0 zł do 45 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Odżywki i bazy do paznokci

Każda z nas marzy, aby lakier do paznokci utrzymywał się przez wiele dni, jeśli nie tygodni. Chcemy także, aby nasze paznokcie były mocne i odżywione. Rozwiązaniem jest wykonanie paznokci hybrydowych, zaopatrzenie się w specjalistyczne bazy pod lakier do paznokci, które przedłużą żywotność zwykłego lakieru o wiele dni lub regularne stosowanie odżywek do paznokci.

Bazy do paznokci mają dwa zadania. Po pierwsze, utrwalają nakładany lakier, a po drugie chronią naszą płytkę paznokcia przed szkodliwym działaniem lakierów. Baza powinna być więc warstwą ochronną, która nie pozwala przeniknąć szkodliwym substancjom do naszego organizmu. Szczególnie warto zadbać o bazę pod lakier, kiedy używamy ciemnych kolorów - na przykład czarnego.

Odżywki do paznokci

Alternatywnie wiele osób korzysta z odżywek do paznokci. Warto jednak pamiętać, że ich głównym zadaniem jest ochrona płytki, a nie długie utrzymywanie się lakieru. Odżywki do paznokci zawierają składniki nawilżające, regenerujące i odżywcze. W ofercie znajdziemy odżywki, które mają za zadanie utwardzać płytkę paznokcia czy przyspieszać wzrost paznokci.

W Kontigo znajdziesz bazy pod lakier do paznokci oraz odżywki sprawdzonych marek, takich jak Eveline, Maybelline New York czy Pierre Rene Professional. Wybierz odżywkę do paznokci, która najlepiej odżywi twoje paznokcie oraz bazę, która przedłuży trwałość kolorowego lakieru. Dzięki takiemu połączeniu twoje paznokcie będą mocne, zdrowe i naturalnie piękne.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie