Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 190 zł 0 zł do 190 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kosmetyki do manicure i pedicure

Każda kobieta marzy o pięknych dłoniach i paznokciach. Są naszą wizytówką, więc powinnyśmy o nie odpowiednio zadbać. Utrzymanie paznokci w dobrej kondycji nierzadko jest prawdziwym wyzwaniem. O mocne i zdrowe paznokcie trzeba bowiem bardzo się postarać.

Warto pielęgnację rozpocząć od odżywiania. Odżywki do paznokci mają za zadanie dostarczyć im odpowiednich składników, które w ciągu trudnego dnia są regularnie tracone. Oprócz tego warto codzienne kremować ręce specjalnym kremem do rąk i paznokci. Kosmetyków do manicure jest wiele. Powinniśmy wybierać je odpowiednio do stanu naszych paznokci. Najczęściej używamy lakierów. Można wybrać lakier do paznokci tradycyjny lub lakier hybrydowy, który wymaga naświetlenia specjalną lampą. Oba rodzaje lakierów możemy stosować zarówno do manicure, jak i pedicure. Tradycyjne lakiery do paznokci spotkamy niemal w każdym kolorze. Modne stało się łączenie różnych kolorów oraz wykonywanie precyzyjnych wzorów lakierami z cienkim pędzelkiem. Lakiery hybrydowe do paznokci stały się bardzo popularne. Ich główną zaletą jest długi czas utrzymywania się na płytce - nawet do trzech tygodni.

Do najpopularniejszych marek, które tworzą kosmetyki do paznokci i znajdziesz w sklepie Kontigo należą Essence, Maybelline New York, L'Oreal Paris oraz Revlon.

więcej> mniej<

Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie