Specjalnie
dla
ciebie
Avatar
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 66 zł 0 zł do 66 zł
  1. Nowość (23)
Pokaż:
Sortuj wg:

Pomadki, szminki do ust

Każda kobieta marzy o pięknych i pełnych ustach. Nic więc dziwnego w tym, że posiadamy wiele pomadek niemal w każdej torebce, kosmetyczce czy łazience. Coraz to nowe kolory podkreślają naszą urodę, pasują do naszych stylizacji i wyrażają nas. Co znajdziemy w ofercie?

Obecnie najpopularniejsze są matowe pomadki do ust. Wiele wizażystek poleca je do codziennego, jak i wieczorowego makijażu. Matowe czerwienie, róże i brązy to uniwersalne kolory, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczne. Ważne, aby wybrać trwałą pomadkę do ust, która utrzyma się na miejscu przez wiele godzin.

W każdej kosmetyczce powinny znaleźć się także pomadki w naturalnym kolorze. Dodają one ustom pięknego blasku oraz efektownie nawilżają je przez cały dzień. Pomadki w naturalnym kolorze są ponadczasowe. Można je wykorzystać zarówno w makijażu codziennym, jak i wieczorowym, kiedy akcent położony jest na makijaż oczu.

Ponadto każda kobieta powinna posiadać ochronną pomadkę do ust. Sprawdzi się ona przede wszystkim w okresie zimowym, kiedy usta narażone są na mróz i pękają. Nawilżające pomadki do ust skutecznie temu zapobiegają, ponieważ posiadają witaminy oraz olejki, które odżywiają usta.

W Kontigo znajdziesz pomadki do ust w różnych kolorach, które efektownie podkreślą każdą urodę. Warto wybrać długotrwałe pomadki do ust sprawdzonych marek, takich jak Max Factor, Bell, Revlon czy Bourjois. Kobietom kochającym prawdziwe szaleństwo polecamy pomadki do ust marki MOOV w intensywnych, energetycznych kolorach.

więcej> mniej<