Filtruj :
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 43 zł 0 zł do 43 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Konturówki i kredki do ust

Kiedy pomadki i matowe szminki stały się absolutnym must have, wydawać by się mogło, że konturówki czy kredki do ust odeszły w zapomnienie. Jednak wiele kobiet nie wyobraża sobie wykonania pełnego makijażu bez tych kosmetyków. I mają absolutną rację!

Kredki i konturówki do ust

Konturówka do ust jest niezwykle funkcjonalna. Dzięki niej możemy pięknie podkreślić kontur naszych ust oraz efektownie je powiększyć. Ponadto konturówka zapewnia równe rozprowadzenie kolejnego produktu do ust. Powinna się ona znaleźć w każdej kosmetyczce!

Warto pamiętać, że kredka do ust powinna być odpowiednio miękka. Niezwykle funkcjonalne w tym zakresie są wysuwane konturówki. Jeśli używasz zwykłej - pamiętaj, aby po temperowaniu delikatnie rozetrzeć ostre kontury. Aby narysować idealne kreski należy znaleźć wygodny punkt oparcia. Konturówek do ust używamy zazwyczaj do makijażu wieczorowego. Uniwersalna będzie czerwona konturówka na specjalne okazje.

W ofercie Kontigo znajdziesz wyjątkowe konturówki i kredki do ust marki Pierre Rene Professional, Max Factor oraz Essence w wielu intensywnych kolorach. Znajdź swój odcień na każdą porę roku!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie