Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 72 zł 0 zł do 72 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kolorowe tusze do rzęs

Efektowny makijaż oka to podstawa każdego spotkania, wyjazdu czy przyjęcia. Nie można go jednak wykonać bez wyjątkowego tuszu do rzęs dobranego idealnie do rodzaju naszych rzęs. W zależności od okazji możemy wybrać różne jego rodzaje. Jaki będzie najlepszy dla Ciebie?

Tusze do rzęs

Kobiety o jasnych i cienkich rzęsach powinny wybrać pogrubiający tusz do rzęs. Dzięki niemu spojrzenie będzie bardziej wyraziste, a rzęsy pięknie podkreślone. Jeśli twoje rzęsy rosną prosto, warto wykorzystać podkręcające tusze do rzęs, dzięki którym powieka będzie wydawała się bardziej otwarta. Wiele kobiet zmaga się z problemem krótkich i prawie niewidocznych rzęs. Dla nich najlepiej sprawdzą się wydłużające tusze do rzęs, dzięki którym oko będzie bardziej wyraziste.

Warto zwrócić uwagę także na tusze do zadań specjalnych. Wiele kobiet cierpi na alergię. Powinny one wybierać hipoalergiczne tusze do rzęs, które mają bezpieczny skład. Natomiast kobiety, które kochają wodę powinny wybrać wodoodporny tusz do rzęs. Dzięki niemu wyjście na basen czy wyjazd nad wodę nie zepsują naszego wyglądu.

Szykając się na wieczorne spotkania lub letnie podróże warto sięgnąć po kolorowe tusze do rzęs. Podkreślą one efektownie kolor naszych tęczówek oraz będą pięknie komponować się z naszą stylizacją. Warto wykorzystać kolorowy tusz do rzęs także w codziennym makijażu.

W ofercie Kontigo znajdziesz tusze do rzęs sprawdzonych marek w wielu kolorach – Mystik Warsaw, Bell, Bourjois, Deborah, Essence czy Long 4 Lashes. Zdecyduj czy dziś podkręcasz, wydłużasz czy pogrubiasz swoje rzęsy! Świetny efekt gwarantowany!

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie