Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 4 zł 0 zł do 4 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Szczoteczki do tuszu rzęs

Tuszowanie rzęs to nieodzowny element każdego porannego makijażu. Dzięki niemu nasze spojrzenie jest bardziej wyraziste, a efekt utrzymuje się przez długie godziny. W zależności od kondycji i rodzaju naszych rzęs powinniśmy dobrać do nich odpowiednią szczoteczkę do tuszu. Jaka sprawdzi się najlepiej?

Jeśli masz proste rzęsy, warto wybrać szczoteczkę podkręcającą. Zapewni ona uniesienie rzęs i optycznie powiększy nasze oczy. Jeśli twoje rzęsy są cienkie i jasne, najlepsza będzie dla ciebie szczoteczka pogrubiająca. Nada ona rzęsom objętości i zapewni wyraziste spojrzenie przez długi czas. Kobiety posiadające rzęsy, które lubią się plątać, powinny wybrać szczoteczkę z krótkimi silikonowymi włoskami, która skutecznie rozdzieli rzęsy i sprawi, że będą one miały większą objętość.

Szczoteczki do tuszu mają także różne kształty. Jeśli chcemy uzyskać efekt podkręcenia należy wybrać szczoteczkę w kształcie klepsydry. Szczoteczki pogrubiające mają puszyste i gęste włoski. Natomiast do niesfornych, plączących się rzęs najlepsze będą szczoteczki - grzebyki.

W Kontigo znajdziesz tusze do rzęs ze szczoteczką idealnie dopasowaną do twojego rodzaju rzęs. Wybierz sprawdzone marki, takie jak Rimmel, Bourjois lub Maybelline New York i ciesz się idealnym kształtem twoich rzęs.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie