Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 81 zł 0 zł do 81 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kolorowe kredki do oczu

Perfekcyjnie wykonany makijaż musi być urozmaicony. Ważne, aby jeden element makijażu był specjalnie uwydatniony np. za pomocą kredki do oczu. Najczęściej do delikatnej bazy makijażu dodaje się intensywny makijaż oka, który przyciąga wzrok innych.

Kredki do oczu

Makijaż uczu wymaga precyzji i zdolności manualnych. Wystarczy jednak trochę ćwiczeń praktycznych i każdy makijaż będzie miał w sobie coś wyjątkowego. Kluczem do pięknie pomalowanego oka jest odpowiedni dobór kredki.

Kredki do oczu znajdziemy w wielu kolorach i formach. Najczęściej używamy ich do podkreślenia górnej powieki, malując intensywną kreskę tuż przy linii rzęs. Dzięki kredce do oczu możemy także stworzyć precyzyjne zakończenie makijażu oka – na przykład w formie kociego oka czy wykończenia smokey eye.

Jeśli planujemy długi wieczór, spotkanie ze znajomymi czy rodzinną uroczystość warto użyć wodoodpornej kredki do oczu. Dzięki niej będziemy czuć się pewnie, a makijaż utrzyma się przez cały wieczór. Wybierając się na przyjęcie ze znajomymi warto dodać do makijażu odrobinę koloru. Kolorowe kredki do oczu pięknie podkreślają makijaż. Warto wybrać kolor, który będzie uwydatniał kolor naszych tęczówek. Ważne, aby wybrać trwałą kredkę do oczu. Dzięki temu cały makijaż będzie spójny.

Niezwykle przydatna może okazać się także biała kredka do oczu. Najczęściej używamy jej do malowania kącików dolnej powieki. Dzięki temu oko wydaje się być większe i bardziej otwarte.

W ofercie Kontigo znajdziesz każdy rodzaj kredek do oczu. Stwórz tradycyjny dzienny makijaż lub wyjątkowy makijaż wieczorowy z takimi markami, jak: Bell, Mystik Warsaw, Bourjois, Deborah czy Essence.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie