Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 30 zł 0 zł do 30 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kredki do brwi, woski, zestawy do stylizacji i kosmetyki do brwi

Makijaż oka to nie tylko pomalowane powieki i rzęsy. Bardzo ważne jest także obramowanie oka, czyli brwi. Wiele kobiet nie zwraca na ten element uwagi, a to właśnie on nadaje nam wyrazistości i prawdziwego charakteru. Aby makijaż brwi był doskonały, warto wybrać do ich stylizacji odpowiednie kosmetyki do brwi.

Kosmetyki do brwi

Najczęściej do stylizacji kobiety wybierają kredki do brwi. Są one niezwykle proste w użyciu i zapewniają naturalny wygląd. Ważne, aby dobrać kolor kredki do koloru swoich brwi, aby całość prezentowała się jak najbardziej naturalnie. W ofercie znajdziemy kredki do brwi dla brunetek o ciemniejszym kolorze oraz jaśniejsze kredki do brwi dla blondynek. Aby makijaż utrzymał się przez wiele godzin warto wybrać kredki do brwi z woskiem, który zabezpieczy makijaż i zapewni jego długotrwałość.

Wiele kobiet sięga także po inne kosmetyki do brwi, jak tusze do brwi, woski oraz maskary. Aby efekt był jak najbardziej naturalny warto nakładać tusz lub maskarę do brwi krótkimi ruchami tak, aby dawało to efekt wielu małych włosków. Takie malowanie brwi bardziej przypomina wyglądem nasze naturalne. W makijażu brwi powinniśmy unikać rysowania jednej, wyraźnej linii - chyba że jest to przyjęcie czy uroczyste spotkanie i chcemy, aby nasz makijaż wyglądał olśniewająco.

W ofercie Kontigo znajdziesz wiele kosmetyków do brwi, dzięki którym nadasz im pełnej, wyrazistej formy, która podkreśli twoje oczy. Szczególną popularnością cieszą się praktyczne zestawy do stylizacji brwi, w których znajdziesz tusze w dwóch odcieniach, ciemniejszym i jaśniejszym oraz utrwalający wosk. Wybierz zestaw pasujący właśnie do ciebie. Polecamy produkty marek Mystik Warsaw, Bell, Ardell, L’oreal  czy Essence.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie