Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 66 zł 0 zł do 66 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Kolorowe eyelinery

Piękny i trwały makijaż oka nie może być wykonany bez użycia eyelinera. Malujemy nim kreski zarówno na górnej, jak i dolnej powiece. Wykorzystujemy go do tworzenia makijażu dziennego, ale też efektownych makijaży wieczorowych. Warto zwrócić uwagę na konsystencję dobrego eyelinera. Powinna być ona gęsta, abyśmy za jednym pociągnięciem mogły namalować mocną, trwałą kreskę. Rodzajów eyelinerów jest wiele. Warto wybrać ten, którym najwygodniej będzie nam się posługiwało.

Eyelinery w pisaku polecane są najczęściej osobom początkującym, ponieważ dzięki niemu namalujemy intensywną kreskę w naprawdę łatwy sposób. Dodatkowo jest on idealny do wykańczania precyzyjnych elementów makijażu.

Eyelinery w żelu do aplikacji potrzebują niewielki, skośny pędzelek. Tego typu eyeliner utrzymuje się na powiece bardzo długo i ma intensywny kolor. Żelowe eyelinery są natomiast łatwe w utrzymaniu. W łatwy sposób możemy przywrócić im prawidłową konsystencję dzięki innym, płynnym produktom do makijażu. Dużą popularnością cieszą się także eyelinery kolorowe - idealne na spotkania ze znajomymi, duże uroczystości i szalone wakacje. Warto wybrać kolor, który pięknie podkreśli odcień naszych tęczówek. Kolorowe eyelinery często stosowane są także jako jedyne podkreślenie tradycyjnego makijażu. Wodoodporne eyelinery to świetne rozwiązanie, jeśli nie do końca wiemy, jak intensywny szykuje się dla nas wieczór. Będziemy mieć wtedy pewność, że makijaż nie rozmaże się i na powiekach nie powstaną nieestetyczne odciski.

W ofercie Kontigo znajdziesz eyelinery w wielu kolorach i formach. Wybierz ten, który najlepiej leży ci w dłoni i spraw, aby makijaż stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Warto skusić się na takie marki, jak: Mystik Warsaw, Bell, L’oreal, Bourjois czy Max Factor.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie