Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 10 zł 0 zł do 10 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Brokaty do powiek

Każda kobieta pragnie, aby jej makijaż był olśniewający. Takie zadanie na specjalne okazje spełnią brokaty do powiek. Makijaż przygotowany z pomocą takich kosmetyków będzie podkreślał kolor oczu, utrzyma się na długie godziny i sprawi, że spojrzenie będzie wyjątkowe.

Brokat do powiek podkreslający oczy

Brokaty do powiek nie są nowym wynalazkiem. Najczęściej brokatowy makijaż wykonujemy na święta, karnawałowe przyjęcia lub na wieczorowe spotkania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować brokaty do oczu także w przypadku makijażu dziennego. Cienka kreska czy kącik powieki to te miejsca, gdzie błyszczący brokat powinien się znaleźć.

Dużą popularnością cieszą się brokaty sypkie. Aby trzymały się one na powiece przez długie godziny, warto nakładać je na klej do brokatu lub wcześniej przygotowaną bazę do oczu. Pamiętaj, aby dokładnie rozprowadzić brokat, aby się nie rolował na powiece. Brokat nakładamy palcem lub pędzelkiem. Warto pamiętać, że lepiej nakładać go mniejszymi partiami - dzięki temu się nie osypie.

W ofercie Kontigo znajdziesz brokaty do oczu Mystik Warsaw w wielu kształtach i kolorach. Warto dobrać kolor brokatu do koloru naszych tęczówek lub naszego ubioru. Stworzy to ładny, spójny look i zapewni nam olśniewające spojrzenie.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie