Filtruj :
  1. Bell (2)
  2. Mystik Warsaw (1)
  3. Paese (1)
  4. Couleur Caramel (1)
  5. Affect (1)
  6. Miyo (1)
Show Less Show More
Wybrana kategoria:
Więcej opcji:
Cena:
0 zł 54 zł 0 zł do 54 zł
Pokaż:
Sortuj wg:

Bazy pod cienie do powiek

Na co dzień chcemy, aby nasz makijaż był trwały. Nie lubimy niespodzianek, dlatego warto wybrać skuteczną bazę pod cienie, aby kolor na naszych powiekach utrzymał się przez wiele godzin. Działanie bazy pod cienie do powiek jest niezwykle proste. Pełni ona zadanie podkładu, dzięki czemu kolejno nakładane produkty trzymają się na powiece znacznie dłużej. Warto wspomnieć, że baza pod cienie pięknie wygładza powiekę oraz ujednolica jej kolor. Dzięki temu po nałożeniu cieni kolor na całej powiece jest jednolity.

Wielu kobietom zdarzyło się nałożyć cienie i wykonać pełny makijaż oka, a po godzinie zauważyć, że cienie zbierają się w kącikach i nieestetycznie się rolują. Baza pod cienie jest rozwiązaniem tego problemu. Sprawdzi się nawet wtedy, gdy skóra powiek jest wyjątkowo tłusta.

Bazy pod cienie mają także substancje pielęgnacyjne, dzięki czemu powieki nie są podrażnione, a skóra wygląda promiennie i młodo. Dodatkowo, posiadają one substancje nawilżające, dzięki czemu nakładanie kolejnych kosmetyków nie wysusza skóry. Bazę najlepiej dobrać do koloru naszej skóry. Warto wykorzystać bazę jako samodzielny cień na powieki w kolorze nude.

W ofercie Kontigo znajdziesz bazy pod cienie w różnych formach: pudrowej, w musie lub w płynie. Bazy można nakładać palcem lub specjalnym pędzelkiem. Warto wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób aplikacji.

więcej> mniej<
Marki dostępne tylko w Kontigo
Zobacz wszystkie